Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Claimfans - szybki zarobek + darmowe kliki Lubie to i Twitter - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Claimfans - szybki zarobek + darmowe kliki Lubie to i Twitter (/Temat-Claimfans-szybki-zarobek-darmowe-kliki-Lubie-to-i-Twitter-54142)

Strony: 1 2 3


Claimfans - szybki zarobek + darmowe kliki Lubie to i Twitter - twisted123 - 31-05-2012 21:23

Witam wszystkich to już kolejny opisywany przeze mnie serwis, który jest naprawdę ciekawy. Zarabiamy poprzez klik innej osoby w nasz reflink, do tego możemy zbierać "Coins" które wymieniamy na "Lubie to", "Twitt", i inne przyciski na różnych serwisach społecznościowych.

+ Zarabiamy poprzez klik w nasz reflink ( 0,12$ za klik, 1 IP = 1 klik ),
+ Coins które wymieniamy na "Lubie to", "Twitt", i na inne serwisy, społecznościowe
+ Manual-Surf,
+ Oferty typy SponsorPay.

Czysty link: www.claimfans.com
Reflink: www.claimfans.com/ref.php?id=61393

Moim zdaniem serwis godny uwagi. Zapraszam do rejestracji z mojego reflinku gdyż możesz mi pomóc a sam nic nie tracisz.
Kontakt: PW lub GG: 9904938


RE: Claimfans - szybki zarobek + darmowe kliki Lubie to i Twitter - mmichal013 - 01-06-2012 06:34

(31-05-2012 21:23)twisted123 napisał(a):  + Zarabiamy poprzez klik w nasz reflink ( 0,12$ za klik, 1 IP = 1 klik ),

Czyli jak ktoś kliknie w nasz link i nie musi się rejestrować ?


RE: Claimfans - szybki zarobek + darmowe kliki Lubie to i Twitter - HardCoreSex - 01-06-2012 11:14

Dołączam się do pytania. Jeśli tylko klik to to na prawdę ciekawa oferta.


RE: Claimfans - szybki zarobek + darmowe kliki Lubie to i Twitter - konrad200399 - 01-06-2012 11:25

Też dołączam do pytania. Może nawet się zarejestruje na tej stronce Big Grin


RE: Claimfans - szybki zarobek + darmowe kliki Lubie to i Twitter - Nikodemsky - 01-06-2012 11:30

Tak klik, z tym że nie nalicza proxy(nawet elite), wejść z autosurfów też nie zlicza, a unikalne wejścia zlicza może co 20-30 wejście, więc o kokosach zapomnijcie.

Punkty nabić bardzo łatwo ale ciężko je skonwertować na coś innego niż facebook like(serwis wcale nie ma tak mało użytkowników ale konwersje z czegokolwiek innego niż fb są naprawdę słabe), więc nie podniecałbym się tak Smile

w kilka dni zarobiłem w sumie ok 14$, tylko z klików w reflink na stronach(gdyby zliczało wszystkie, suma byłaby o wiele większa), poza tym nie dodawajcie stron z hackami, niszami itd. bo można bardzo łatwo bana wyłapać Smile

Jeśli chodzi o serwis z dobrą konwersją na wszystko(twitter, YT, pinterest, fb like itd.) to polecam socialclerks.


RE: Claimfans - szybki zarobek + darmowe kliki Lubie to i Twitter - twisted123 - 01-06-2012 14:06

(01-06-2012 06:34)mmichal013 napisał(a):  
(31-05-2012 21:23)twisted123 napisał(a):  + Zarabiamy poprzez klik w nasz reflink ( 0,12$ za klik, 1 IP = 1 klik ),

Czyli jak ktoś kliknie w nasz link i nie musi się rejestrować ?

Tak nie musi się rejestrować. Zapraszam do rejestracji z mojego reflinka.


RE: Claimfans - szybki zarobek + darmowe kliki Lubie to i Twitter - Kzn - 01-06-2012 17:58

Jakieś dowody wypłat ?


RE: Claimfans - szybki zarobek + darmowe kliki Lubie to i Twitter - twisted123 - 01-06-2012 18:09

Jak tylko otrzymam wypłatę, to od razu dodam screena.


RE: Claimfans - szybki zarobek + darmowe kliki Lubie to i Twitter - matimus - 01-06-2012 18:12

No to naprawdę niezła strona ps.Poszło z refa Big Grin


RE: Claimfans - szybki zarobek + darmowe kliki Lubie to i Twitter - Nikodemsky - 01-06-2012 18:45

Ja przed wypłatą załapałem bana,

kilka zdań z zagranicznego forum:

Cytat:(19 maj 2012)They told me that they have sent my payment but I didn't receive anything.

Cytat:(20 maj 2012)Same thing happened to me... send them an email and demand your dough lol... I'm gonna do that right now.

Cytat:(22 kwiecień 2012)Not worth the time.

Not exactly a scam, but it's borderline. This is a large waste of time, the payment never comes. Don't give me crap about waiting either, i requested payment on the 18th of March and it's the 22nd of April.

Nigdzie nie ma porządnego dowodu wypłaty, ani w żadnym miejscu nie ma też 100% pewności czy wypłacają czy nie, także na waszym miejscu podchodziłbym raczej do sprawy kasy na tym serwisie z dystansem, zwłaszcza że jeszcze kilka dni temu widniał banner "na sprzedaż", gdzie podali miesięczne przychody z serwisu(było to ok. 3 tyś. $ z marca) więc nie mam pojęcia w jaki sposób mieliby opłacić kilkutysięczną bazę klientów, no ale mogę się mylić...