Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Ciekawe pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Ciekawe pytanie (/Temat-Rozwiazane-Ciekawe-pytanie-5414)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Ciekawe pytanie - molek19 - 18-04-2010 10:25

Mam dzisiaj ciekawy problem. Otóż za kilka tygodni lece do USA. ciekawi mnie jak tam bedze korzystał z neta to przecież bede miał ip ze stanów. Dlatego mam ptyanie czy lockerz nie da mi bana za korzystanie z ip z usa?
czy moge na tan czas zmienić kraj pochodzenia na usa? a jak moge to czy konieczne jest podanie numeru telefonu?


RE: Ciekawe pytanie - Magnus - 18-04-2010 10:35

Nie wiadomo ... Zmień dane na takie gdzie będziesz tam przebywał na ten czas ... może się nie przyczepią / Pozdro Wink


RE: Ciekawe pytanie - molek19 - 18-04-2010 10:44

może ktoś był w podobnej sytuacji??
prosze o pomocBlush


RE: Ciekawe pytanie - `Floower! - 18-04-2010 10:57

Nie mam pojęcia .
Najlepiej Napisz do Supportu .


RE: Ciekawe pytanie - szulakaluble - 18-04-2010 10:58

Wydaje mi sie ze nie masz sie czego obawiac. Nawet nie musisz danych zmieniac, tylko wystarczy ze bedac tam nie bedziesz ogladał filmow dla Usa i brał udziału w restockach dla nich.

Druga opcja to tak jak mowisz. Zmiana danych na amerykanskie i skoro bedziesz miał tam neta to i jakis tel sie znajdzie:>

Co zrobisz to zalezy od ciebie. Lockerz obchodzi tylko aby dane były poprawne:>


RE: Ciekawe pytanie - molek19 - 18-04-2010 12:04

A numer telefonu jest jakos przez nich wykorzystywany? Chodzi mi o to czy oni dzwonią na naego lub cos podobnego?


RE: Ciekawe pytanie - Alcor - 18-04-2010 12:25

Nie dzwonią, jedynie kurier może zadzwonić, ale to w sporadycznych wypadkach.


RE: Ciekawe pytanie - molek19 - 18-04-2010 12:51

No to dobrze. ja i tak w USA chyba nie zamierzam nic kupować bo mało mam punktów.Z drugiej strony nie płacił bym cła. Jeszcze zobacze. dzieki za pomoc . mam pytanie troche o odbiegające.
Chciałem sie zapytać kogos obeznanego jak to jest z tym cłem jest ono w końcu czy nie?


RE: Ciekawe pytanie - Tech - 18-04-2010 13:19

Cytat:Chciałem sie zapytać kogos obeznanego jak to jest z tym cłem jest ono w końcu czy nie?
Dawniej (tj przed grudniem) nic się nie płaciło. Od grudnia trzeba było płacić vat, ale nagrody z lutowego restocku przyszły wolne od opłat. Teraz znowu płacenie powraca, bo za nagrody z marcowego restocku trzeba było zapłacić. Nie wiadomo jak będzie na kwietniowym i przyszłych restokach.

Oczywiście to wyżej tyczy się Polski, jeślibyś chciał otrzymać nagrodę w USA to nic nie zapłacisz Wink


RE: Ciekawe pytanie - molek19 - 18-04-2010 13:23

(18-04-2010 13:19)Tech napisał(a):  
Cytat:Chciałem sie zapytać kogos obeznanego jak to jest z tym cłem jest ono w końcu czy nie?
Dawniej (tj przed grudniem) nic się nie płaciło. Od grudnia trzeba było płacić vat, ale nagrody z lutowego restocku przyszły wolne od opłat. Teraz znowu płacenie powraca, bo za nagrody z marcowego restocku trzeba było zapłacić. Nie wiadomo jak będzie na kwietniowym i przyszłych restokach.

Oczywiście to wyżej tyczy się Polski, jeślibyś chciał otrzymać nagrodę w USA to nic nie zapłacisz Wink

DZIEKI ZA SZYBKĄ DOPOWIEDZ

A ILE DOKŁADNIE SIE PŁACI TEDO CŁA BO SŁSZAŁEM RÓŻNE WERSJE 9,22%??
DZIEKI Z GÓRY ZA ODPOWIEDZ