Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie działające kciuki na YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Nie działające kciuki na YT (/Temat-Nie-dzialajace-kciuki-na-YT-54120)



Nie działające kciuki na YT - arehiba - 31-05-2012 17:34

Witam, mam pewien problem ze swoimi filmikami na Youtube. Wrzuciłem filmiki na 3 konta, promowałem je kontami z tego kreatora, który zakłada maile na koszmail.pl i wszystko było ok, aż w końcu przestały mi działać. Teraz nie mogę dać łapki w górę do żadnego filmiku nawet z poprawnie założonego konta, a także do jakiegokolwiek innego filmiku na YT, lecz łapki w dół działają wszędzie.


RE: Nie działające kciuki na YT - BabciaKleofas - 01-06-2012 10:16

Próbowałeś z innej przeglądarki? Usunąć ciasteczka? Format dysku?


RE: Nie działające kciuki na YT - arehiba - 01-06-2012 13:15

Próbowałem inną przeglądarką, proxy, czyszczenie ciastek... Dzisiaj np. dodałem sobie 6 nowych filmików i wszystko działa, ale znowu nie wiadomo jak długo...


RE: Nie działające kciuki na YT - zarabiamwnecie - 01-06-2012 13:59

Mam tak samo.. Po prostu administracja podejrzała, że te konta to MK i Ci zablokowali.. Np u mnie na koncie które mam 2 lata wszystko OK. A na nowych lipa nawet tych co mam 1 miesiąc.


RE: Nie działające kciuki na YT - arehiba - 01-06-2012 16:13

Czyli musiałbym zacząć wszystko od nowa czy jak? Promować samymi komentarzami i wyłączyć like?