Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasz pierwszy dzień w lockerz. :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wasz pierwszy dzień w lockerz. :) (/Temat-Wasz-pierwszy-dzien-w-lockerz-5411)

Strony: 1 2 3


Wasz pierwszy dzień w lockerz. :) - tokrzys14 - 18-04-2010 10:09

Siema.
Jakie było wasze pierwsze wrażenie kiedy zarejestrowaliście się na lockerz?
Skąd dowiedzieliście się o tej stronce i od kogo dostaliście zaproszenie na tą wlasnie stronę ?
W tym temacie możecie podzielic się wrażeniami Wink

Ja osobiście gdy dostałem meila z reklamą tej strony olałem to bo wydało mi się to głupie. Ale później jakoś tam zajrzałem poczytałem sprawdziłem i się zarejestrowałem. Gdy wszedłem na stronke to niewiedziałem o co tam chodzi ;] I w googlach znalazłem własnie to forum. I dzięki temu jestem już w lockerz.com od 24.01.2010


RE: Wasz pierwszy dzień w lockerz. :) - Magnus - 18-04-2010 10:11

Ja dostałem info na NK ... nawet nie wiem od kogo ... ale potem wyjaśnił on mi na gg wszystko pokazał filmiki i tak się zaczęło xD


RE: Wasz pierwszy dzień w lockerz. :) - Czarny767 - 18-04-2010 10:13

No to teraz ja Smile
Już dokładnie nie wiem jak sie dowiedziałem o lockerz i lockerz -forum.eu Big Grin
Ale było to tak:
Zarejestrowalem sie z linka,i nie wiedzialem o co chodzi ^^
Poczytalem troche i pisali ,ze darmowe nagrody to sie Podniecilem !! Tongue no ,ale potem pomyslalem ,ze to zapieknie by było Tongue
Poszukalem kto dostal jakas nagrode ,bylo tego troche Tongue No i zacząlem sie w to bawic ;p
Jeszcze nic nie wygralem Sad Koszulki nie mam od okolo 2 miechow. ^^
No ale mam nadzieje ,ze dam rade cos wykosic ! ^^


RE: Wasz pierwszy dzień w lockerz. :) - matino3 - 18-04-2010 10:13

Ktoś na TAGu napisał, że rozdaje zaproszenia no i napisałem do niegoBig Grin A o TAGu się z demotywatorów dowiedziałem.


RE: Wasz pierwszy dzień w lockerz. :) - joke16 - 18-04-2010 10:15

Ja dostałem zaproszenie na jakimś forum Big Grin Zrobiłem 2 konta bo pierwsze miałem jakiegoś buga i nie działała gra na początku :/ Nazbierałem trochę punktów chyba z 100 no i w listopadzie zamówiłem pendriva, po złożeniu zamówienia zrezygnowałem z tego bo myślałem że scam, ale za kilka tygodni wpada do mnie listnonosz i przynosi paczuszkę z Lokckerz i tak był dobry znak że jednak wysyłają nagrody Smile A pierwszego dnia nie pamiętam bo to było dawno Big Grin


RE: Wasz pierwszy dzień w lockerz. :) - RaZoR_xD - 18-04-2010 10:27

Na poczatku bylem na forum o gta chyba igta.pl i patrzałęm darmowe nagrody..
Wyslij zaproszenie..

Z poczatku nie widzialem co to jest i nie chciało mi sie tam nic robic bo nie znam ang..
Potemzarejerstrowalem się i all było proste..
xD


RE: Wasz pierwszy dzień w lockerz. :) - Grabowkers - 18-04-2010 11:07

O lockerz dowiedziałem się przypadkiem na se-center.info przeglądając hyde park. Na początku uważałem że to mało prawdopodobne że cokolwiek można tam wygrać. Z czasem pooglądąlem sobie zdjęcia otrzymanych nagród przez ludzi z Polski i postanowiłem się zarejestrować. Zaproszenie otrzymałem z jakiegoś "automatu". Na początku troche nie ograniałem strony (chyba jak każdy). Do tej pory jeszcze nic nie wygrałem.
Za nowy, wg mnie ciekawy wątek autor dostaje ode mnie + Smile


RE: Wasz pierwszy dzień w lockerz. :) - Zythus - 18-04-2010 11:19

Ja nie pamiętam, skąd się dowiedziałem o Lockerz. Mmm... na początku nie wierzyłem, że można coś wygrać... zarejestrowałem się w listopadzie, na forum jestem od początku grudnia. Przez ten czas załapałem się na 3 restocki, z czego na jednym zamówiłem grę. W mojej Lockerz'owej karierze dostałem także hacka [3 tygodnie temu]. Namówiłem kumpli z klasy na Lockerz, dzięki czemu nie jestem w zbieraniu punktów sam Smile. Dzięki wam też Tongue.
Obejrzałem kupę unboxów, właśnie dlatego przede wszystkim uwierzyłem w ten serwis.


RE: Wasz pierwszy dzień w lockerz. :) - Marcos2233 - 18-04-2010 12:28

Mi o LOCKERZ powiedział kumpel na początku go niezle wyśmiałem Big Grin ale potem z czystej ciekawosci posprawdzalem tu i tam, aż wkoncu trafiłem na to forum i uwierzyłem Big Grin


RE: Wasz pierwszy dzień w lockerz. :) - Paviano - 18-04-2010 12:30

Ja również nie pamiętam, ale chyba na xboxforum.pl było o tym głośno więc się zarejestrowałem. W redeemie były fajne nagrody, ale na forum zaczęli pisać, że nie wysyłają do Polski więc nie byłem na Lockerz pół roku. W lutym bodajże na Steam zaczęli mi spamować o Lockerz więc sprawdziłem czy wysyłka jest do Polski i tak trafiłem tutaj i zacząłem bawić się w Lockerz.