Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie paypal - dodawanie adresów meilowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Pytanie paypal - dodawanie adresów meilowych (/Temat-Pytanie-paypal-dodawanie-adresow-meilowych-54108)

Strony: 1 2


Pytanie paypal - dodawanie adresów meilowych - Majka - 31-05-2012 14:19

Witam. Kolejny raz proszę Was o pomoc.
Może ktoś już z tym się spotkał...
Podczas zmiany dopisanych adresów meilowych do konta paypal ukazał się komunikat:
Cytat:Maksymalna liczba adresów e-mail, jaką można dodać do konta w ogóle została osiągnięta. Jeżeli musisz dodać nowy adres e-mail, konieczne jest zamknięcie tego konta i otwarcie nowego.
Czyli już nigdy nie będę mogła dodać nowego adresu meilowego do konta? A jaki jest limit dodanych adresów? Nie da się tego zresetować... Wie ktoś może jak to obejść/zaradzić?
Z góry dziękuję za pomoc...


RE: Pytanie paypal - dodawanie adresów meilowych - Jaro070 - 31-05-2012 17:41

Napisz do Supportu PayPal, ale raczej będziesz musiała założyć nowe konto.


RE: Pytanie paypal - dodawanie adresów meilowych - tomazzi - 31-05-2012 23:52

do danego konta paypal możesz przypisać ( dodać) określoną ilość kont e-mail
po zmianach nie jestem już na bieżąco i w stanie określić ile na tą chwilę może być dodanych kont
za mojej wiedzy było możliwe dodać 7 kont e-mail do konta paypal
ile jest na tą chwilę to nie wiem, nie chcę na pewno wprowadzać w błąd
ale jeśli masz taką sytuację, to według mnie musisz usunąć jakiś adres e-mail by móc dodać na jego miejsce inny gdyż moim zdaniem masz już do swojego konta paypal dodaną maxymalną ilość kont e-mail


mam nadzieję, że za bardzo nie namieszałem w związku z późną już porą w swojej wypowiedzi, jest pomocna i pomoże w rozwiązaniu problemu Smile


RE: Pytanie paypal - dodawanie adresów meilowych - Majka - 01-06-2012 11:28

(31-05-2012 23:52)tomazzi napisał(a):  do danego konta paypal możesz przypisać ( dodać) określoną ilość kont e-mail
po zmianach nie jestem już na bieżąco i w stanie określić ile na tą chwilę może być dodanych kont
za mojej wiedzy było możliwe dodać 7 kont e-mail do konta paypal
ile jest na tą chwilę to nie wiem, nie chcę na pewno wprowadzać w błąd
ale jeśli masz taką sytuację, to według mnie musisz usunąć jakiś adres e-mail by móc dodać na jego miejsce inny gdyż moim zdaniem masz już do swojego konta paypal dodaną maxymalną ilość kont e-mail


mam nadzieję, że za bardzo nie namieszałem w związku z późną już porą w swojej wypowiedzi, jest pomocna i pomoże w rozwiązaniu problemu Smile

Troszkę się mineliśmy w temacie,może inaczej:
Dziennie usuwam załóżmy 5 adresów i dodaje 5 nowych meili do konta pp. Robię przez kilkadziesiąt dni i tu nagle "jebs" komunikat, że koniec z dodawaniem nowych meili bo jakiś limit został wykorzystany. Nie mam pojęcia ile razy łącznie wymieniałam adres meilowy w pp - może 100 lub 200 razy (oczywiście robiłam to przez wiele miesięcy).


RE: Pytanie paypal - dodawanie adresów meilowych - tomazzi - 01-06-2012 11:33

może też ja byłem zmęczony Big Grin
to tak też jest ograniczenie zmian adresów e-mail, jeśli masz już taki komunikat znaczy to, że limit zmian został na koncie osiągnięty
nie wiem czy da się to zresetować by limit szedł od 0, tutaj tylko z support otrzymasz konkretną odpowiedź
ja niestety nie jestem w stanie pomóc


RE: Pytanie paypal - dodawanie adresów meilowych - Majka - 01-06-2012 11:37

(01-06-2012 11:33)tomazzi napisał(a):  może też ja byłem zmęczony Big Grin
to tak też jest ograniczenie zmian adresów e-mail, jeśli masz już taki komunikat znaczy to, że limit zmian został na koncie osiągnięty
nie wiem czy da się to zresetować by limit szedł od 0, tutaj tylko z support otrzymasz konkretną odpowiedź
ja niestety nie jestem w stanie pomóc

Ok, już piszę do nich.
I tak Twoje porady są zawsze cenne. Dziękuję!


RE: Pytanie paypal - dodawanie adresów meilowych - losiaczek17 - 17-07-2013 19:39

odkopuję temat. pytanie do Majki - co się dowiedziałaś? czy da się ominąć ten limit/wyzerować go?


RE: Pytanie paypal - dodawanie adresów meilowych - Majka - 17-07-2013 20:13

Nie ma takiej możliwości - jedynie nowe konto paypal!


RE: Pytanie paypal - dodawanie adresów meilowych - losiaczek17 - 17-07-2013 20:17

czyli musiałbym stare likwidować, a potem nowe podłączyć do tego samego konta bankowego, tak? czy są z tym jakieś problemy?
i ile mniej więcej wynosi ten limit?


RE: Pytanie paypal - dodawanie adresów meilowych - Majka - 17-07-2013 20:22

Zastanów się czy na pewno ma sens stare konto likwidować. Niestety jak chcesz dodawać kolejne inne meile musisz założyć nowe i przejść całą procedure, weryfikacje itp.