Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mint.bz - do 3.2% dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mint.bz - do 3.2% dziennie (/Temat-Mint-bz-do-3-2-dziennie-54052)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie - imagine - 01-07-2012 10:13

hehe właśnie chętnie sam bym się dowiedział ;x lol. Przypuszczam że do wieczora sprawa będzie wyjaśniona Smile


RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie - adax84 - 01-07-2012 10:21

(01-07-2012 10:13)imagine napisał(a):  hehe właśnie chętnie sam bym się dowiedział ;x lol. Przypuszczam że do wieczora sprawa będzie wyjaśniona Smile


lol, a co - to forum to za mało Tongue ...ale też jestem ciekawy co się dzieje. Ivaho pewnie odpoczywa przez weekend - wczoraj rano w wątku o R7 życzył wszystkim miłego weekendu. Wróci, zobaczy co się dzieje, zadziała i pewnie wszystko wróci do normy.


RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie - luksed - 01-07-2012 12:53

No cóż. Mint to w tej chwili mój faworyt i już stawiam go wyżej od JBP. Płacą jak w zegarku.


RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie - karas89karas - 01-07-2012 16:01

Kolejne pytanie narodziło się w mojej głowie.
Z dniem dzisiejszym konczy się subskrypcja Premier na moim koncie.
Czy jeżeli nie wykupie jej terminowo, powiedzmy za tydzień moje tokeny wstrzymają
prace ? Nie będą zarabiały do czasu wykupienia subskrypcji ?

Zdaję sobie sprawę że system poleconych nie będzie działał dopóki, dopóty
nie jej nie wykupię. Chodzi mi o to czy tokeny będą płacić.


RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie - imagine - 01-07-2012 16:11

niby jest możliwość taka że skończy się dzisiaj mint premier członkostwo i przez 3 kolejne dni wszystko jest ok i pozniej mozesz dopiero wykupic. ALE mój polecony tak miał że 1 dzien nie wykupił członkostwa i już mu nie naliczyło.
Dlatego polecam w ten sam dzien co się skończyło członkostwo na wykupienie nowego aby nie robił się problem. Na dobrą sprawę nie jest to związane tylko z poleconymi ale z naszymi tokenami. Mając mint premier członkostwo i tokeny o 'clock, logiczne jest to że jeżeli nie przedłużę członkostwa mint premier to tokeny mint o c'lock nie beda zarabiały Smile


RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie - karas89karas - 01-07-2012 16:33

Dzieki.
To ma sens. Pytanie narodziło się gdyż istnieje przecież możliwość prowadzenia konta
'za darmo' bez zadnej subsktypcji, kupując tokeny Standard. Po obejrzeniu reklam jest nam
wypłacany należny dzienny zysk. Zatem jeżeli kupimy członkostwo Premier i zakupimy
powiedzmy 10 x Mint O'Clock to po wygasnieciu członkostwa schodzimy na konto 'za darmo'.
Kwestia czy te o'Clocki bedą dalej płacić (zakładając obejrzenie dziennej porcji reklam)
czy wstrzymane zostaną do wykupienia członkostwa Smile


RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie - luksed - 01-07-2012 19:21

Będą leżały odłogiem aż do momentu ponownego zakupu
premiera.


RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie - imagine - 03-07-2012 09:34

Wyszedł kolejny newsletter. Jak widać Admin jest bardzo zadowolony. Pisze o ogromnym zainteresowaniu tokenami mint o'clock. NA SZCZĘŚCIE ( moje zdanie) promocja została wycofana, choć nie do końca Wink. Do 15 lipca mint o'clock kosztować będzie 99$, dając 2.8-3.2% dziennie i wygasa przy 300% ROI. Oferta wcześniejsza różniła się tylko ceną ( nie 99$ tylko 50$).
W sumie niczego wielkiego to nie zmienia. Polecam osobom, które mają zysk dzienny na poziomie 10-50$ aby wykupiły o'clock tokeny, a nie inne tokeny. Zdecydowanie bardziej się to opłaca, według moich wyliczeń.
Admin stwierdza, że po 15 lipca mint o'clock mogą zostać wycofane, dlatego warto się spieszyć z zakupem ich. 300% ROI jest niesamowitym kąskiem do schrupania.


RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie - investor2012 - 04-07-2012 18:55

te 300% w jakim okresie 81 dni??


RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie - imagine - 04-07-2012 20:50

300% : ~3%=100 dni. Jak było 250% : 3 %=83.3 dnia.