Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mint.bz - do 3.2% dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mint.bz - do 3.2% dziennie (/Temat-Mint-bz-do-3-2-dziennie-54052)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie - malpa2 - 24-06-2012 14:40

Nie wiedziałem że jest tu miesięczna opłata ;/

Dobra to jakbyś mógł rozpisz mi jak to będzie jak wpłaciłbym 500$ i
a) reinwestował
b) nie reinwestował

Myślę że nie tylko mi by się to przydało Smile


RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie - imagine - 24-06-2012 15:57

(24-06-2012 14:40)malpa2 napisał(a):  Nie wiedziałem że jest tu miesięczna opłata ;/

Dobra to jakbyś mógł rozpisz mi jak to będzie jak wpłaciłbym 500$ i
a) reinwestował
b) nie reinwestował

Myślę że nie tylko mi by się to przydało Smile
Paradoksalnie ale szczerze mówiąc to tylko dobrze swiadczy o adminie jak są opłaty miesięczne, ponieważ ADMIN ma od nas kasę co miesiąc ( za darmo) co umożliwia mu utrzymanie płynności przez dłuższy czas niż np w jbp.

1. Mint daje możliwość zarobku średnio 3% dziennie ( mint o clock) co daje po np 75 dniach -225%.
2. JBP daje możliwość zarobku 2 % w dni robocze i 1.5% w weekendy, co daje POWIEDZMY po 75 dniach -140%
3. Różnica ogromna 225 a 140% + prowizje za wypłaty znacznie wyższe są w jbp niż w mincie.
4. Promocje w mincie co chwila, choć obiecali że już nie zwiększą średniodnowego Roi.
5. ALE w JBP na 3 miesiące UŻYTKOWNICY PŁACĄ 15$ za członkostwo + 20$ ( CHYBA na 3 miesiące jeżeli chcą wypełnić matrycę itd<--- o tą drugą kwotę nie jestem pewien, ewentualnie zmodyfikuje)
Daje to 35$ na 3 miesiące. Innymi słowy JBP pobiera od nas opłatę za członkostwo itd. Przy 1000 użytkowników daje to 35$ x 1000 osób = 35000 $ ( na 3 miesiące)
6. MINT ma różne poziomy członkostwa, ale patrząc na moją bazę poleconych 65% jest mint premier, 30% dragonfly, pozostałe 5% albo buddy albo nic. zakładając TYLKO I WYŁĄCZNIE ŻE KAŻDY UŻYTKOWNIK W MINCIE MA DRAGONFLY <--- a w rzeczywistości wydaje mi się że jest znacznie lepiej.
Daje nam to opłaty 25$ x 3 miesiące = 75$ x 1000 użytkowników = 75000$.
Do tego dochodzą opłaty za wykupienie reklam premium banerów itd itd, niech to będzie TYLKO 5000 $ za 3 miesiące.
W konsekwencji wychodzi że MINT ZARABIA NA NAS ( na 1000 użytkowników ) ok 80000$ a jbp przy takiej samej liczbie użytkowników jakieś 35000 $ ( na 3 miesiące).


Podsumowując można rzec, coś kosztem czegoś:
JBP mniej od nas bierze kasy i mniej daje %, MINT więcej bierze kasy i więcej daje.


KAPITAŁ POCZĄTKOWY 500$ ( nie uwzględnia poleconych)
1. Przy takim kapitale inwestujemy od razu w mint o'clocl tokeny ( narazie są w promocji 50$ sztuka. Dzienny zysk 2.8-3.2%. Wygasa po AŻ 300%. ( promocja trwa do jutra, znając życia albo zostanie przedłużona albo coś takiego). Jako że jest to ciągle w miarę nie wiadoma, uznamy że WYGASA tylko po 250%.
2. koszt tokenów 50$ za sztukę. Koszt członkostwa MINT PREMIER - 49 $ miesięcznie.
3. Na start kupujemy członkostwo zostaje 450$ co daje nam kupić 9 tokenów. Dzienny zysk 2.8-3.2%, co daje średnią 3%. 450$ x 3% = 13.5$ dziennie. Całość reinwestujemy przez np 81 dni ( tyle trwa JEDEN CYKL) 3%x 81dni= ~250% ROI( czyli czas wygaśnięcia pozycji.)
OD TEGO MOMENTU WYPŁACAMY połowę i reinwestujemy połowę = 50$ wypłacamy dziennie a 50 reinwestujemy. Dzięki temu miesięcznie będziemy mieli ok 50$x 30 dni= 1500$ i taką samą kwotę będziemy reinwestowali. Dzięki czemu zachowamy ciągłą płynność. I do końca trwania programu będziemy mieli 50$ dziennie. <--- do kwoty dodane było 2 x 49$<- koszt za kolejne 2 członkostwa.

Innymi słowy REINWESTUJĄC non stop przez cały cykl 80 dni ( wiem że jest to długo) zyskujemy do końca trwania programu 50$ dziennie. PAMIĘTAJCIE że nie uwzględniłem poleconych. Wielu z nas uważa że to jest trudne pozyskać poleconych. Problemem jesteśmy my sami a nie inni. Dlatego uzyskanie np 5 poleconych nie jest trudne ( w erze internetu) a CI POLECENIE nawet wpłacając te same 500$ dają nam szanse zrobienia tych 50$ dziennie nie w 80 dni tylko np w 40-45dni.
ZWŁASZCZA ŻE przykładowo macie poleconego który wpłaca 500$, wy zyskujecie 10% czyli 50$, w przypadku poleconego II stopnia 5% czyli 25$.
TO nie jest koniec bonusów. Z każdej kolejnej reinwestycji poleconego. Czyli np wpłacił 500$, i reinwestuje przez 80 dni. Po każdym kolejnym zakupieniu przez niego TOKENÓW dostanie znowu 10%. Po pewnym czasie z takiego poleconego daje to nam 10$ dziennie. Czyli znowu dodatkowy pasywny dochód.
Ostatnią wartą uwagi rzeczą jest to że za KAŻDYCH 6 poleconych ( suma poleconych I i II stopnia) z tym samym członkostwem dostajemy premię ( CO MIESIĄC!!!!)

Przykład
mamy 10 poleconych( suma I i II stopnia): 2 ma członkostwo buddy, 2 dragonfly i 6 MINT PREMIER. Jeżeli sami posiadamy to członkostwo - w tym wypadku mint premier dostajemy co miesiąc kasę<-- warunek: trzeba mieć to samo członkostwo. Dlatego warto mieć najwyższe członkostwo czyli MINT PREMIER, bo pokrywa ona nam niższe.


Czyli mamy MINT PREMIER członkostwo:
6 poleconych ma BUDDY, 6 ma DRAGONFLY i 6 ma MINT PREMIER. <--- i sami mamy MINT PREMIER członkostwo.
Dostaniemy co miesiąc za BUDDY -30$, Dragonfly - 75$ i MINT PREMIER - 145$.
Jeżeli jest TAKI SAM PRZYPADEK CO WYŻEJ ALE NIE MAMY MINT PREMIER tylko DRAGONFLY członkostwo, to dostajemy za matrycę BUDDY i Dragonfly. NIE DOSTAJEMY NIC!! za Mint premier. Mimo że mamy 6 poleconych którzy mają to członkostwo, ale niestety my nie mamy i to jest jakby kara Wink.
Choć w przyszłym miesiącu jak wykupimy mint premier to dostaniemy kasę za matrycę.


2. NIE REINWESTOWANIE ( przy 500$)
Daje to nam po jednym cyklu 250%- 49$ x 3 <---- członkostwo na 3 miesiące.
CZyli po ~81 dniach daje to ok 1000$ , czyli podwajamy kasę ( JEDNORAZOWO) później nic nie mamy w programie a więc wydaje mi się że jak ktoś już ma wejść do programu to z zamiarem rozbudowania się a nie wejścia jednorazowo.

W razie kolejnych pytań ( bo rozumiem że się rozpisałem i niektórzy mogą pewnych rzeczy nie zrozumieć ) zapraszam na moją stronę lub wypowiadać się na forum, chętnie pomogę http://zarabiaj-online.bugs3.com/


RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie - investor - 25-06-2012 09:12

Myślę, że teraz jest dobry czas na inwestycję, tym bardziej że aktualnie jest promocja tokenów Mint o’Clock (2,8-3,2%). Możemy je kupować do 2 lipca po promocyjnej cenie 50$. Smile


RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie - imagine - 25-06-2012 09:45

-piszą o przejściowych problemach z STP, które często są poruszane w ticketach do nich. Zwracają uwagę aby być cierpliwym;
- tak jak pisał wyżej kolega ( promocja przedłużona do 2 lipca);
- radzą dokładnie czytać FAQ bo 80-90% pytań do nich zawiera info na temat: Mam członkostwo np buddy i nie dostaje od poleconego żadnej kasy a on ma członkostwo Premier ITD;
- piszą że jakaś osoba uzyskała już zysk na poziomie 5000%;
- na koniec według mnie najciekawsze Wink --- ich programiści pracują nad czymś fajnym. Admin uważa że to pokochamy. Kto wie może to będzie nowy wygląd, promocję, nowy token etc etc.


RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie - malpa2 - 25-06-2012 10:38

Cytat:2. NIE REINWESTOWANIE ( przy 500$)
Daje to nam po jednym cyklu 250%- 49$ x 3 <---- członkostwo na 3 miesiące.
CZyli po ~81 dniach daje to ok 1000$ , czyli podwajamy kasę ( JEDNORAZOWO) później nic nie mamy w programie a więc wydaje mi się że jak ktoś już ma wejść do programu to z zamiarem rozbudowania się a nie wejścia jednorazowo.

W razie kolejnych pytań ( bo rozumiem że się rozpisałem i niektórzy mogą pewnych rzeczy nie zrozumieć ) zapraszam na moją stronę lub wypowiadać się na forum, chętnie pomogę http://zarabiaj-online.bugs3.com/

Czyli rozumiem że wplacając 500$ po 81 dniach będę miał:
500$ x 250% - 49$ x 3 = 1250 - 147 = 1103$ do wypłaty tak?

Czy coś zawyżyłem, zaniżyłem? Wychodzi 600$ na czysto Smile


RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie - imagine - 25-06-2012 10:52

Dokładnie to będzie tak wyglądało:
500$ <--- kapitał początkowy - 49$ - koszt członkostwa = 451$ na inwestycje. Czyli 13.5$ dziennie zarabiamy.
Mija 26 dni mamy już wypłacone 26x 13.5= 351$, przez następne 4 dni zbieramy na drugi miesiąc członkostwa czyli 4x 13.5$=54$. Opłacamy członkostwo zostało nam 5 $. Znowu 26 dni + 5 $ z przed chwili =356$. i na ostatnie członkostwo 4 x 13.5$=54$. NASTĘPNIE wypłacamy pieniądze przez 23 dni + 5$ z poprzedniego członkostwa = 315.5$.
Podsumowując bez reinwestycji przy kapitale 500$ mamy 351$+356$+315.5$=1022.5$
Innymi CZYSTY ROI po cyklu =204.5%


RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie - malpa2 - 25-06-2012 11:32

A czemu trzeba wypłacać 3 razy? Nie można jeden raz na sam koniec wszystkiego tylko partiami?


RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie - imagine - 25-06-2012 11:42

wypłacasz ile chcesz razy możesz raz na koniec, a możesz codziennie. Wyszedłem z założenia iż jak pytasz o NIE REINWESTOWANIE, to chcesz w miarę szybko odzyskać wkład a później zysk realizować. Dlatego najlepszym wyjściem jest wypłacanie codziennie. Przedstawiłem to w 3 częściach ponieważ mamy do zakupienia 3 x członkostwo i dlatego wybrałem taki sposób pokazania.


RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie - malpa2 - 25-06-2012 12:40

Ok już rozumiem, nie wiem czy wybrać jsb czy minta. Jakby co to będę do Cb pisał, bo widzę fajnie tłumaczysz, narazie dzięki za odpowiedzi na moje pytania Smile


RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie - imagine - 25-06-2012 13:59

Cieszę się że mogłem pomóc. Co do wyboru Mint a JBP, ja tylko powiem coś od siebie:
W styczniu zainteresował mnie JBP bo to było coś nowego w świecie hyip ( nowy rodzaj programu). Bałem się natomiast zainwestować bo JUŻ trwał rok czasu. Kiedy wiele osób po starcie MINTA ( zaczęło się nim interesować, również Ci co byli w JBP) zrozumiałem że to jest program dla mnie, ponieważ jest podobny do JBP z tą różnicą, że na tą chwilę ma istnieje zaledwie 3 miesiące.