Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProFarT-krętacz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: ProFarT-krętacz (/Temat-ProFarT-kretacz-54002)



ProFarT-krętacz - bastianvanthide - 29-05-2012 14:37

[NEGATYW]
Powód:Witam.
Osoba ta jest krętaczem. Najpierw napisał, że ma stałe IP, potem że zmiennie a wkrótce znowu powrócił do tego, że ma zmienne IP. Na dodatek przy wykonywanej usłudze kłamał. Okazało się, że to nie on ją wykonywał, tylko zlecał wykonanie. Nie wiem o co mu dokładnie chodziło ale chyba o to. Mieszał się w tym co pisał, przez co nie potrafiłem już potem zrozumieć o co mu chodziło. Kazał wysłać szybko wynagrodzenie na swój adres PayPal to wysłałem. Potem znowu wykonywał usługę i znowu wysłałem, lecz tym razem już na inny adres. Potem zgłosił mnie do administracji za to, że oferowałem wynagrodzenie za wykonywane usługi. Nikt inny raczej tego nie mógł zrobić. Gdy poprosiłem o zwrot pieniędzy wyśmiał mnie i pisał, że to nie jego wina że wysyłam zaliczki i drwił ze mnie.
Krzysztofie G, myślisz że tak Ci to popuszczę? To jesteś w błędzie. Mam nr do tego "Pitn86" i sobie pogadam. Do tego nie długo dojdę do Twojego numeru telefonu.
Nie polecam wykonywać interesów z tym użytkownikiem, wszystko byłoby OK gdyby zachował się honorowo i nie był pazerny na pieniądze. W sumie było to tylko około 22zł ale liczy się gest. Niestety nie otrzymałem zwrotu do tej pory.
Pozdrawiam.