Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[STEAM][ORIGIN] COD : MW 3,Battlefield 3, Dead Island - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [STEAM][ORIGIN] COD : MW 3,Battlefield 3, Dead Island (/Temat-STEAM-ORIGIN-COD-MW-3-Battlefield-3-Dead-Island-53976)

Strony: 1 2 3


[STEAM][ORIGIN] COD : MW 3,Battlefield 3, Dead Island - RainbowDash - 28-05-2012 17:04

Witam mam na sprzedaż :

Gifty : Half-Life 2, Half-Life 2: Episode One - Obydwa (RAZEM) za 0.50$ (50 centów) na PayPal. - SPRZEDANE!


Klucz do Supreme Commander Gold Edition : 50 centów PayPal.

Klucz do Beat Hazard wygrany na steamgifts : 50 centów PayPal. - SPRZEDANY

Moje OSOBISTE konto z grą Dead Island : 1$ (1 Dolar) PayPal.

OSOBISTE konto z grą CALL OF DUTY : MODERN WARFARE 3 ! za 5 DOLARÓW (Taniej nie znajdziecie Big Grin).

Konto ORIGIN z grami Battlefield 3 Edycja Limitowana (BF3+ Powrót do Karkand) + The Sims 3 (5 dolarów na PP)

Klucz do "Oddworld Pack" czyli paczki gier z serii Oddworld Abe (Abe's Exodus i Abe's Odyssey) (1$ PP)


Mogę wysłać jako pierwszy do ZAUFANEJ osoby.

Ewentualnie BF3 + The Sims 3 za 20zł PSC, tak samo Modern Warfare 3.


RE: [STEAM] Tanie gry :) COD : MW 3, HL2, Dead Island, SC. - kipeer - 28-05-2012 20:11

(28-05-2012 17:04)RainbowDash napisał(a):  Witam mam na sprzedaż :

Gifty : Half-Life 2, Half-Life 2: Episode One - Obydwa za 0.50$ (50 centów) na PayPal.

Klucz do Supreme Commander Gold Edition : 50 centów PayPal.

Moje OSOBISTE konto z grą Dead Island : 1$ (1 Dolar) PayPal.

OSOBISTE konto z grą CALL OF DUTY : MODERN WARFARE 3 ! za 6 DOLARÓW (Taniej nie znajdziecie Big Grin).

Mogę wysłać jako pierwszy do ZAUFANEJ osoby.

Dlaczego tak tanio Smile


Dla reszty: Nie kupujcie, ryzyko utraty konta jest większe. Konto może być ukradzione.


Jaka gwarancja jeżeli się myle.


RE: [STEAM] Tanie gry :) COD : MW 3, HL2, Dead Island, SC. - CrisPL - 28-05-2012 20:22

Zero gwarancji, a cena jakby były kradzione.


RE: [STEAM] Tanie gry :) COD : MW 3, HL2, Dead Island, SC. - kipeer - 28-05-2012 21:01

ale gifty można smialo kupować Big Grin


RE: [STEAM] Tanie gry :) COD : MW 3, HL2, Dead Island, SC. - RainbowDash - 29-05-2012 14:02

A więc tak : Konto z Modern Warfare 3 kupiłem za 10 dolarów od gościa, mam je od kilku miesięcy i wszystko OK! (nawet w mw 3 nie grałem).

Konto z Dead Island, jest moim kontem (aktywowałem dodatky key na nim).

Czemu wszystko tak tanio ? Potrzebuję 50 centów na IndieGala V Smile.

Chcecie jakieś dowody ? Piszcie Smile

Mogę wysłać jako pierwszy do osoby zaufanej.

Jak przebiega sprzedaż konta ?

Wyłączam Steam Guard'a, zmieniam e-mail na ten który mi podałeś/aś, daję Ci login i hasło, wszystko sobie zmieniasz Smile


Edit :
Kod:
http://zarabiam.com/Temat-Sprzedam-Supreme-Commander-key-dzialajacy-na-Steamie-51511

Tam sprzedałem jeden klucz do Supreme Commander'a, posiadam jeszcze jeden cena 50 centów Smile


COD MW 3 za 5 dolarów.


Ewentualnie, jeżeli macie sposób na zdobycie 50 centów w 2-3 dni, to proszę o PW Smile


RE: [STEAM] Tanie gry :) COD : MW 3, HL2, Dead Island, SC. - kipeer - 30-05-2012 01:25

Mało grywalne gry, ale wezme Supremem'a jezeli masz 2 sztuki :>


RE: [STEAM] Tanie gry :) COD : MW 3, HL2, Dead Island, SC. - RainbowDash - 30-05-2012 16:44

(30-05-2012 01:25)kipeer napisał(a):  Mało grywalne gry, ale wezme Supremem'a jezeli masz 2 sztuki :>

Wysłałem wiadomośc Smile


RE: [STEAM] Tanie gry :) COD : MW 3, HL2, Dead Island, SC. - RainbowDash - 31-05-2012 18:40

W związku z brakiem odpowiedzi od użytkownika, kod do Supreme Commander jest DOSTĘPNY.


RE: [STEAM] Tanie gry :) COD : MW 3, HL2, Dead Island, SC. - bios - 31-05-2012 18:42

COD MW3 za 5$ ? Nie znam się tym ale co trzeba zrobić żeby grać? Dokupić klucz, zgadza się? Big Grin


RE: [STEAM] Tanie gry :) COD : MW 3, HL2, Dead Island, SC. - RainbowDash - 01-06-2012 08:36

(31-05-2012 18:42)bios napisał(a):  COD MW3 za 5$ ? Nie znam się tym ale co trzeba zrobić żeby grać? Dokupić klucz, zgadza się? Big Grin

Nie, nie trzeba nic dokupywać. Za 5$ dostajesz konto steam z gotową do pobrania grą CoD MW 3, single i multi.

Jeżeli chcecie to zaraz pobiorę multi i pokażę filmik.

Ewentualnie gifty mogę oddać za małą pomoc dotyczącą PayPal, ja wysyłam 1,6$ z AppRedeem na czyjeś konto ZWERYFIKOWANE PayPal, a ta osoba wysyła 1,6 mi.