Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zacząć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zacząć? (/Temat-Jak-zaczac-53972)

Strony: 1 2


Jak zacząć? - Wegiel - 28-05-2012 15:26

Witam Smile

Jestem nowy na tym forum a nie widziałem żadnej powitalni to przy okazji tutaj się z wami przywitam Smile

Jestem już po maturach mam teraz dość sporo wolnego czasu a dokładnie do lipca kiedy to wyjeżdżam za granicę do pracy, chciałbym wykorzystać ten czas który pozostał do wyjazdu i zarobić coś Smile. Dziś natrafiłem na te forum trochę poczytałem ale czuję się dość rozbity widzę wiele opcji zarobku i wiele opinii na ten temat. Proszę was o radę od czego najlepiej zacząć jak się przygotować co robić. Jestem ciekaw opcji zarabiania przez uploading wydaję się być to proste i całkiem dochodowe ale czy to jest legalne? Proszę opiszcie mi parę opcji co do zarabiania w internecie bo jestem w tym zupełnie zielony a im więcej czytam tym więcej błądzę póki co proszę o jakiś konstruktywny opis co i jak Smile będę wdzięczny za każdą przyniesioną pomoc Smile


RE: Jak zacząć? - xJAmaTOx - 28-05-2012 15:31

Na początek to załóż konto na Paypalu Wink
Przy okazji zapraszam:
http://zarabiam.com/Temat-Szybkie-50gr-53968


RE: Jak zacząć? - Wegiel - 28-05-2012 15:34

właśnie co to jest te całe Paypalu?


RE: Jak zacząć? - Rzmijec - 28-05-2012 15:40

Można to chyba określić takim internetowym kontem bankowym. Rejestracja za free i posiadanie, przy przelewach jakiś tam procent zabierają.


RE: Jak zacząć? - therin - 28-05-2012 15:41

PayPal to bezpieczna i wygodna forma płatności w trybie online, która nie wymaga ujawniania numeru karty kredytowej innym.
Służy do przelewania pieniędzy.


RE: Jak zacząć? - Wegiel - 28-05-2012 15:42

a muszę go zakładać bo ja mam swoje konto bankowe a dokładnie w wbk


RE: Jak zacząć? - Admin - 28-05-2012 15:42

System płatności elektronicznej używany do epłatności w KAŻDEJ walucie, żadnych zobowiązań Smile
Co do tematu to było już takich kilka i nie sądzę by userzy byli chętni wałkowac to po raz setny, opisy wszystkich programów znajdują się na stronie, wystarczy poznać podstawy by odnaleść się w każdym sposobie.
Jeśli już jakąś drogę wybierzesz i będziesz miał problem to wtedy pytaj.


RE: Jak zacząć? - Jahmaican - 28-05-2012 19:32

Mysle ze powinienes przeczytac poradniki jesli chcesz zarabiać na uploadzie. Polecam stronke RockNDrug aka Krypa ( ikrypa.net ) . Sa tam bardzo wartosciowe poradniki dla nowego uploadera i pomoga ci sie wybic ;]


RE: Jak zacząć? - Nikodemsky - 28-05-2012 21:30

Uploading PPA jest jak najbardziej legalny(z przymrużonym okiem), jeśli wstawiasz pliki typu "fake" to nie łamiesz żadnych praw autorskich Smile

Faktycznie można zarobić na tym dorodne sumy, jednak trzeba przy tym spędzić dużo czasu i przede wszystkim się nie poddawać, bo początki są trudne(czasami nawet bardzo), najpierw dowiedz się jakimi sposobami możesz promować linki(youtube, blog itd.) następnie zrób małe badanie - poszukaj różnych nisz, następnie zacznij upload Smile Pamiętaj żeby stosować się do podstawowych zasad uploadowania(w gruncie rzeczy to możesz napisać byle co ale chodzi o to, aby zachęcić ludzi do pobierania Twojego materiału).

Podstawy znajdziesz tutaj na forum i na googlach, reszta to kwestia ruszenia głową, no i życzę powodzenia Smile


RE: Jak zacząć? - FreebieJ - 29-05-2012 16:36

Zarabiałem na sharecashu i freebiejeebies naprawde spora kase ale no niestety przez to w szkole mialem duze problemy i najwyzej wroce do tego w wakacje