Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kto wygra Premier League? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Kto wygra Premier League? (/Temat-Kto-wygra-Premier-League-5397)

Strony: 1 2


RE: Kto wygra Premier League? - korbakornik - 25-04-2010 19:10

jak dla mnie man u da radeTongue wystaczy zwykly remis niebieskich i komplet punktow man uTongue historia kilkakrotnie pokazala ze chelsea ciezko radzi sobie z presja ciazaca na pierwszym miejscu z tak mala przewaga. nawiasem mowiac pierwszego dnia swiat bozego narodzenia napisalem smsa do wrozki z zapytanie czy man u bedzie mial mistrza, to mi odpisala: "Karty pokazuja ze i tym razem ida sie zdobyc zwyciestwo temu klubowi sportowemu powodzenia zycze pozdrawiam." takze jestem spokojnyTongue


RE: Kto wygra Premier League? - rj7rad - 25-04-2010 19:13

Oglądałem dzisiejszy mecz Chelsea i muszę powiedzieć, że cudeńko. Moim zdaniem to właśnie Chelsea zasłużyła na mistrza. No ale wszystko okaże się za tydzień kiedy niebiescy pojadą do Liverpoolu (jeśli nie za tyd to poprawcie Wink )
Liverpool ostatnio gra o niebo lepiej niż kilka miesięcy temu. Oby z Chelsea nie zagrał Torres.


RE: Kto wygra Premier League? - MareKSG - 04-05-2010 14:32

37 kolejka Premier League... Arsenal pogrąża się jeszcze bardziej przegrywając z Blackburn, natomiast załamany Manchester United zwycięża na wyjeździe 0:1 z Sunderland. Cała kolejka zapowiadała się niezwykle ciekawie ale już po 35 minutach meczu Liverpoolu z Chelsea przestałem oglądać dalszą sytuację. Mecz ten jest identyczny do meczu Lechia - Piast. Lechia z początku wygląda tak choćby chciała wygrać aż tu nagle bramka dla Piasta właściwie z niczego. Mecz Liverpool - Chelsea - przeważa Liverpool aż tu nagle za słabe podanie Gerrarda do bramkarza... Jeszcze nigdy nie widziałem żeby Gerrard który ma petardę w nodze kopnął tak słabo. W obu tych meczach zarówno Lechia jaki i Liverpool okazały akt frajerstwa najprościej w świecie podkładając się. Lechia za ubiegłoroczny pojedynek z Piastem, na który kibice z Gliwic wystosowali list do piłkarzy Piasta o to by podłożyć się Lechii - powód? Spadek znienawidzonego Górnika. Liverpool właściwie nie miał powodów do podkładania się ale czy nie dziwna jest dzisiejsza sensacyjna wiadomość jakoby Joe Cole miał przejść do Liverpoolu? Niechciany Cole za mistrzostwo... W sumie i jednym i drugim się to opłaca. W następnej kolejce Manchester zagra u siebie ze Stoke natomiast Chelsea zagra z Wigan Athletic. Wigan nie jest słabym zespołem i mam nadzieję, że urwie Chelsea punkty.

Manchester United 3:0 Stoke City
Chelsea Londyn 1:1 Wigan Athletic

Od dzisiaj Liverpool to dla mnie Looserpool


RE: Kto wygra Premier League? - Kalis - 04-05-2010 15:34

1.Chelsea
2.Man UTD
3.Arsenal


RE: Kto wygra Premier League? - MareKSG - 09-05-2010 19:13

Wszystko już jest jasne... Chelsea Londyn mistrzem Anglii! Za bardzo rozpisywać się nie będę, bo i tak to nic nie da... Gratulacje dla Manchesteru United za uczciwie zdobyte, bez pomocy innych, wicemistrzostwo Anglii!


RE: Kto wygra Premier League? - Gumowy - 09-05-2010 19:49

Tak jak obstawiałem Big Grin Nie ciesze się z tego że Chelsea wygrała tylko że ManU przegrało Big Grin