Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kto wygra Premier League? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Kto wygra Premier League? (/Temat-Kto-wygra-Premier-League-5397)

Strony: 1 2


Kto wygra Premier League? - MareKSG - 17-04-2010 23:21

Tak jak w temacie... Wyrażamy swoje opinie na temat końcówki sezonu Ligi Angielskiej. Wczoraj cała sytuacja zrobiła się jeszcze ciekawsza.

Obecnie tabela przedstawia się w ten sposób (będzie po każdym meczu aktualizowana):
1. Chelsea Londyn 37 m 95:32 sb 83 pkt
2. Manchester Utd. 37 m 82:28 sb 82 pkt
3. Arsenal Londyn 37 m 79:41 sb 72 pkt

* pkt - punkty
* sb - stosunek bramek
* m - ilość meczy

Droga Chelsea do mistrzostwa:
36 kolejka - Stoke City (dom) - zwycięstwo 7:0
37 kolejka - FC Liverpool (wyjazd) - zwycięstwo 0:2
38 kolejka - Wigan Athletic (dom)

Przed Chelsea 2 stosunkowo łatwe mecze, jednak mecz z Liverpoolem zapowiada się niezwykle zacięcie. Już w meczu z Boltonem piłkarze Chelsea nie wydawali się zbyt dobrze, a wynik również nie był rewelacją. Odnieśli skromne zwycięstwo 1:0, lecz wczoraj widzieliśmy, że chyba jednak złapali lekką zadyszkę - porażka 2:1 z Tottenhamem może zaważyć losy mistrzostwa w tym sezonie. Jak na razie utrzymują przewagę 1 pkt. nad drugim Manchesterem United.

Droga Manchesteru do mistrzostwa:
36 kolejka -Tottenham (dom) - zwycięstwo 3:1
37 kolejka - AFC Sunderland (wyjazd) - zwycięstwo 0:1
38 kolejka - Stoke City (dom)

Przed Manchesterem United łatwiejsze zadanie niż przed piłkarzami Chelsea, jednak mecz z Tottenhamem również zapowiada się bardzo ciekawie. Myślę jednak że w tym meczu to piłkarze United wyjdą zwycięsko. Tottenham pokazał lekcję gry w ostatnich dwóch kolejkach Arsenalowi i Chelsea, lecz trzeba pamiętać, że w Anglii bardzo istotne jest to czy zespól gra na swoim, czy obcym stadionie. Tottenham u siebie jest niewiarygodny, ale mecz odbędzie się na Old Trafford, gdzie United wydaje się niepokonany.
37 kolejka i 38 to tylko formalność. Dzisiejsze zwycięstwo nad City może im dać niewiarygodnego kopa i myślę że już nie stracą pkt. w tym sezonie.

Droga Arsenalu do mistrzostwa:
35 kolejka - Wigan Athletic (wyjazd) - porażka 3:2
36 kolejka - Manchester City (dom) - remis 0:0
37 kolejka - Blackburn Rovers (wyjazd) - porażka 2:1
38 kolejka - Fulham Londyn (dom)

Arsenal Londyn ma do rozegrania jeden mecz więcej od swoich rywali jednak nawet, gdy zwyciężą, pozostaną na trzeciej pozycji. Przed nimi 2 bardzo ciężkie mecze. Pierwszy z Manchesterem City, który jest bardzo mocny i może poważnie zagrozić swoim rywalom. Wczoraj ledwo poradził sobie z nimi sam Manchester United. Drugim ciężkim meczem będzie pojedynek z... Fulham Londyn. Z tego co pamiętam Arsenal z tym zespołem zawsze miał problemy i niezależnie od pozycji w tabeli Fulham zawsze będzie niewygodnym rywalem dla Arsenalu.


Cała sytuacja wygląda niezwykle ciekawie. Trzy zespoły mają szanse na mistrzostwo. Najmniej szans daję jednak Arsenalowi, który na mistrzostwo, moim zdaniem, musi jeszcze poczekać. W ostatnich 3 latach triumfował tylko jeden zespół - Manchester United, a 4 mistrzostwo z rzędu byłoby fenomenalnym wyczynem. Na drodze do osiągnięcia tego stoi Chelsea Londyn, która chyba nie wytrzymuje presji, gubiąc punkty. W ostatnim czasie Manchester również nie zachwycał swoją grą, jednak dzięki zwycięstwu w derbach Manchesteru mogą nabrać wiary we własne umiejętności, tym samym stając się niepokonanym. Od wielu lat przyglądam się lidze angielskiej i wiem, że Manchester zanim zdobył mistrzostwo, wychodził na pozycję lidera i nie oddawał jej aż do końca. W tym momencie liderem jest Chelsea Londyn i to oni są teoretycznym faworytem do mistrzostwa. Moim zdaniem zwycięży jednak Manchester. Chelsea nie jest w tym momencie w stanie pokonać Liverpoolu, ale wszystko może się zmienić po meczu ze Stoke.

Tabela po 38 kolejkach wg. mnie:
1. Manchester United 85 pkt.
2. Chelsea Londyn 84 pkt
3. Arsenal Londyn 79 pkt

Zapraszam do dyskusji!


RE: Kto wygra Premier League? - Jeppers - 17-04-2010 23:28

Moim zdaniem Chelsea wygra mistrzostwo, z Liverpoolem może być ciężko ,ale dadzą radę uzyskać komplet punktów w 3 spotkaniach, natomiast Manchester ma ciężki mecz z Tottenhamem (liczę na niespodziankę) , Arsenal nie da rady nic zdziałać , ma za dużą stratę punktową.

Tabela wg. Jeppersa xD

1.Chelsea
2.Man UTD
3.Arsenal

Pozdrawiam.


RE: Kto wygra Premier League? - pespe - 17-04-2010 23:37

Moim zdaniem:

[Obrazek: manutd_m.gif]1. Manchester Utd.
[Obrazek: arsenal_m.gif]2. Arsenal
[Obrazek: chelsea.png]3.Chelsea


RE: Kto wygra Premier League? - Adik1818 - 17-04-2010 23:57

Ja jako zagorzały fanatyk Manchesteru nie wyobrażam sobie innego miejsca jak fotel lidera dla MU. Druga będzie chelsea a trzeci Arsenal. Moja druga ulubiona drużyna czyli właśnie Spursi (Tottenham) będzie na miejscu 4 i 2 kluby którym kibicuję będą w CL.
btw. mój ulubiony zawodnik czyli scholes dał dzisiaj 3 pkt strzelając przepiękną bramkę głową. Big Grin


RE: Kto wygra Premier League? - rj7rad - 18-04-2010 08:11

Ja pragnę mistrzostwa Chelsea, ale boje się, że jednak Man wygra :/
Chelsea w Liverpoolu ma bardzo ciężki mecz. Liv to nie ta sama drużyna co kilka miesięcy temu. Natomiast Manu z ciężkich meczy ma tylko ten z Tottenhamem i może być decydujące to, że rozgrywają go u siebie.
Wczoraj Manu miało dużo szczęścia (oglądałem mecz) Smile, natomiast Chelsea zasłużenie przegrała..


RE: Kto wygra Premier League? - Gumowy - 18-04-2010 12:03

Moim zdaniem wygra Chelsea, chociaż ManU depcze im po piętach.


RE: Kto wygra Premier League? - Lilwee - 18-04-2010 12:26

Jestem wielkim fanem Arsenalu ! No i bardzo bym się cieszył gdyby to właśnie ekipa z Emirates Stadion sięgnęła po tytuł mistrza Anglii. Niestety wiem, że będzie cięzko. Wierzę w swój ulubiny klub i stawiam, że zajmą 1 miejsce ! : DD

Tabela wg. mnie:
1. Arsenal <3
2. Chelsea
3. Man Utd


RE: Kto wygra Premier League? - Marcos2233 - 18-04-2010 12:46

Trudno powiedziec, ale moim faworytem do mistrzostwa mimo wszystko jest Manchester

Tabela
1. Manchester
2. Chelsea
3. Arsenal


RE: Kto wygra Premier League? - MareKSG - 18-04-2010 17:08

W dniu dzisiejszym szanse Arsenalu Lodny spadły prawie do zera po porażce z Wigan Athletic 3:2.


RE: Kto wygra Premier League? - MareKSG - 25-04-2010 18:13

W dniu dzisiejszym Chelsa zakończyła rywalizację wielkiej trójki o mistrzostwo Anglii, w wielkim stylu pokonując Stoke City 7:0. Chelsea była w tym meczy niewątpliwe faworytem więc zwycięstwo, nawet tak wysokie nie dziwi. Manchester United pokonał u siebie Tottenham Londyn 3:1. Mecz był bardzo ciężki dla United ale mimo 2 otrutych w tym meczu zawodników, którzy wymiotowali na boisku (Evra, Nani) zdołali zdobyć bardzo cenne 3 pkt. Szanse na mistrzostwo, nawet teoretyczne, stracił Arsenal Londyn jedynie remisując u siebie z Manchesterem City.

W przyszłej kolejce Chelsea zmierzy się na wyjeździe z Liverpoolem i to z pewnością będzie mecz decydujący o mistrzostwie. Chelsea musi wygrać, bo United z pewnością nie da sobie odebrać pkt. z Sunderland. Dzisiejsze zwycięstwo Liverpoolu z Burnley na wyjeździe 4:0, na pewno nie napawa optymizmem kibiców i piłkarzy Chelsea.

Cała rywalizacja jest niezwykle ciekawa, szanse obu drużyn na mistrzostwo są równe. Piszcie typy na najbliższą kolejkę.
Moje typy:
Liverpool 1:1 Chelsea
Sunderland 0:2 Manchester United