Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykonywanie ofert z Polski, numer telefonu a prawdziwy plik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wykonywanie ofert z Polski, numer telefonu a prawdziwy plik (/Temat-Wykonywanie-ofert-z-Polski-numer-telefonu-a-prawdziwy-plik-53958)



Wykonywanie ofert z Polski, numer telefonu a prawdziwy plik - Smoczysko - 27-05-2012 23:46

Witam, mam pewien problem. Zarabiam na pewnej niszy, przy której mam pobrania z CPA tylko z Polski. Oczywiście plik jest nieprawdziwy, wszystko jest nieprawdziwe. Sęk w tym, że ktoś, kto chce to pobrać musi wysłać SMS i "zżera" mu pieniądze z konta. Dostałem już kilka maili od ludzi z groźbami, że pójdą na policję i że jest to wyłudzenie. Powinienem się bać?

Jeśli temat jest niejasny i potrzebne są szczegóły odnośnie niszy, bardzo proszę o napisanie do mnie PW przez osoby, które znają się na rzeczy i mogą ocenić czy mam być obsrany czy nie : p

PS. Nie, nie są do ani hacki, ani rzeczy związane z grami. Jest to związane bardziej z prawdziwym życiem, a nie z elektroniczną zawartością.


RE: Wykonywanie ofert z Polski, numer telefonu a prawdziwy plik - Dennisek78 - 27-05-2012 23:51

Znam się trochę na artykułach prawnych - Więc jeśli chcesz możesz Mi w 10% objaśnić niszę, z ogólnego punktu widzenia nie mogą Ciebie obwiniać za zżeranie im kasy z konta dlatego iż na dole reklam są napisane warunki promocji/opłaty i w jaki sposób do tego przystępujemy a także w jaki sposób możemy dobrowolnie usunąć subskrypcję.


RE: Wykonywanie ofert z Polski, numer telefonu a prawdziwy plik - xJAmaTOx - 28-05-2012 10:54

A do tego dodajmy to że dużo ludzi tak robi ;>


RE: Wykonywanie ofert z Polski, numer telefonu a prawdziwy plik - Smoczysko - 28-05-2012 18:56

To nie podchodzi pod to? http://art286.wtnj.pl/


RE: Wykonywanie ofert z Polski, numer telefonu a prawdziwy plik - therin - 28-05-2012 19:40

Można powiedzieć, że jest to w pewien sposób wyłudzanie. Ale nie słyszałem, żeby za coś takiego ktoś dostał wyrok.
Wiele osoób zarabia ppa i nie trafili do więzienia. xD


RE: Wykonywanie ofert z Polski, numer telefonu a prawdziwy plik - kipeer - 28-05-2012 20:51

(28-05-2012 19:40)therin napisał(a):  Można powiedzieć, że jest to w pewien sposób wyłudzanie. Ale nie słyszałem, żeby za coś takiego ktoś dostał wyrok.
Wiele osoób zarabia ppa i nie trafili do więzienia. xD

Najwiecej widziales, najwiecej wiesz. Ktoś przylapie to masz po dupie i tyle dojdzie Ci skan kompa i masz narty na wyspy Jerk