Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
4 dzień, a brak zarobków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: 4 dzień, a brak zarobków (/Temat-4-dzien-a-brak-zarobkow-53950)

Strony: 1 2


4 dzień, a brak zarobków - Golima - 27-05-2012 21:07

Witam

Od 4 dni bawię się w upload na serwisy tj. ul.to bitshare.com freakshare.com hellshare.com
Widać, że ludzi stawiają tzw. "piwa", by odsłonić treść linków, lecz na koncie dalej 0$ ...

Oczywiście nie mam na żadnym z tych kont premium...
Co może być przyczyną braku zarobku ?

Pozdrawiam


RE: 4 dzień, a brak zarobków - Nikodemsky - 27-05-2012 21:17

Brak pobrań ;p

Często ludzie odkrywają tylko linki z ciekawości, co nie oznacza że je pobiorą, spróbuj wstawiać popularne seriale/filmy/gry w dużych ilościach, sytuacja powinna się zmienić(oraz poczytaj jak się do tego zabrać, sam nie jestem specjalistą więc dużo też nie doradzę)


RE: 4 dzień, a brak zarobków - masterex2 - 27-05-2012 21:22

linki wrzucaj na warezy typi darkwarez.pl, peb.pl to na pewno wpadnie jakieś pobranie Smile


RE: 4 dzień, a brak zarobków - Golima - 27-05-2012 21:23

Uploaduje i nowe gierki i filmy... Zastanawiam się szczerze nad XXX na to zawsze jest wzięcie Smile
Proszę wypowiadajcie się... Smile


RE: 4 dzień, a brak zarobków - Golima - 27-05-2012 21:24

Powiem tak... do peb'a się cholernie zraziłem... Wywalają, albo nie akceptują postów na giełdzie, chodź robię je zgodnie z szablonem.
Mało tego zapytałem czemu tak jest to jeszcze dostałem +3 do ostrzeżeń, że nie czytam regulaminu... porażka.


RE: 4 dzień, a brak zarobków - Golima - 27-05-2012 21:25

Aktualnie forumdlaciebie.pl tam sobie uploaduje, administracja jest bardzo miła i pomocna Smile

//edit sorry za doubla


RE: 4 dzień, a brak zarobków - Nikodemsky - 27-05-2012 21:27

Cytat:Powiem tak... do peb'a się cholernie zraziłem... Wywalają, albo nie akceptują postów na giełdzie, chodź robię je zgodnie z szablonem.
Mało tego zapytałem czemu tak jest to jeszcze dostałem +3 do ostrzeżeń, że nie czytam regulaminu... porażka.

na Pebie miałem identyczną sytuację, z jednej strony przyjmowali nieregulaminowe wstawki, z drugiej usuwali te zgodne z regulaminem(poza tym już wcześnie nie przepadałem za ich stronę, ze względu na jeden wielki bałagan),

pamiętaj, że są też fora zagraniczne Smile


RE: 4 dzień, a brak zarobków - Golima - 27-05-2012 21:31

Szczerze to trochę lekkam się też tych zagranicznych ze względu, że... Ogólnym problemem jest to, że każdy warez ma swoje reguły i co chwila pamiętaj kto co i jak i jeszcze miej nadzieję, że zrobiłeś to dobrze ;f


RE: 4 dzień, a brak zarobków - Golima - 27-05-2012 21:41

Może coś polecasz na start ?


RE: 4 dzień, a brak zarobków - Nikodemsky - 27-05-2012 22:02

warez-bb jest jeden z popularniejszych ale nie wiem czy dopuszczają tam serwisy typu hellshare, na rlslog dobrze dać w komentarz linki, czasami wchodzą z nich pobrania,

z polskich proponuję exsite, tam lubią wszystkie materiały - z tym że mają ostrą restrykcję co do wyglądu wpisu(nie raz też przepuszczają biedne wpisy, nie wiem od czego to zależy... )

musisz trochę poszukać i pogooglować Smile