Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
do kosza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: do kosza (/Temat-do-kosza-53940)

Strony: 1 2


RE: Pytania Początkującego - GrzesiX - 12-07-2012 04:52

1)Nie mam 18 lat więc chcę założyć konto na mamę i czy później przychodzą jakieś listy?
2)Czy to prawda że najlepiej typować zakłady Live? Bo tak gdzieś czytałem.
3)Gdzie lepiej zrobić konto? Bet365, Bwin, Tobet?

Mam konto na bet365 i jestem bardzo zadowolony z użytkowania tego portalu pod wieloma wzgledami. Bedzie troche o tym konkretnym bukmacherze, a troche ogolnie.

1) Dobrze by bylo gdyby konto bankowe z ktorego bedziesz robil wplaty na buka, rowniez nalezalo do Twojej mamy, bo potem moga wystapic rozne komplikacje. Ja jako ze mialem konto w banku Pekao S.A i bylem posiadaczem TYLKO karty platniczej, nie moglem przez nia dokonac wplaty - musialem robic przelew z konta internetowego na posrednika Moneybookers (a'la PayPal) i dopiero stad na Bet365. W przypadku karty kredytowej lub debetowej przekaz pieniedzy jest NATYCHMIASTOWY, wystarczy wpisac kod tej karty widoczny na plastiku. Jesli robimy przekaz z karty to nasza wiarygodnosc jest juz praktycznie sprawdzona. W przypadku przelewu bankowego z konta prosza nas o zrobienie skanu/zdjecia paszportu/prawa jazdy/dowodu osobistego osoby ktorej dane zostaly podane przy rejestracji. W obu przypadkach (wplata z karty/przelew) nastepuje ostateczne sprawdzenie wiarygodnosci (KYC). Na adres domowy podany przy rejestracji przychodzi list, w srodku kartka z kilkuznakowym kodem, ktory wklepujemy na strone. Od tego momentu WSZYSTKO jest juz zrobione dotyczace konta.

2) Roznie z tym bywa. Mozna sie na tym ladnie przejechac. Dajmy na to 85 minuta meczu, wydaje nam sie ze w te kilka minut kolejna bramka jest praktycznie niemozliwa. Stawiamy cala nasza kase na kurs 1,20 - brak kolejnego gola. Za 3 minuty okazuje sie... tak... strzelili bramke - jestesmy jednym slowem w ... Czasami warto jednak sledzic te live-kursy. Mozna znalezc naprawde dobry, oplacalny, (w sporcie nic nie jest pewne, wiec w miare pewny kurs).

3) Napisze troszke o bet365 - tutaj mam konto.

-bonus na start wynosi pierwsza wplacona przez nas kwote (max 200 PLN). Wplacimy 200 PLN - mamy w sumie 400 PLN. Jednak zeby ten bonus mogl zostac wyplacony musimy ŁĄCZNIE obstawic szesciokrotnosc bonusu. Wplacamy powiedzmy 150 zl. Dostajemy bonusowo 150 zl. Zeby bonus stal sie wyplacalny, musimy obstawic w sumie 900 zl.
-jako jeden z niewielu oferuje kursy na żywo + w wiekszosci mamy podglad video (stream). Kursy zmieniaja sie jak w kalejdoskopie, w zaleznosci od przebiegu rozgrywki sportowej. Podpowiem, ze nawet w 2 lidze Chinskiej, Azjatyckiej czy jeszcze nie wiadomo jakiej sa LIVE kursy. Mozemy obstawiac pod koniec meczu tenisowego, w 89 minucie meczu pilki noznej, czy w srodku meczu siatkarskiego. Mecze tenisowe, walki bokserskie, rugby, baseball - to wszystko i wiecej w LIVE.
-duuuuzo kursow (od MMA po wyscigi konne) + imprezy okolicznosciowe (EURO, Igrzyska 2012, Wimbledon itd.)
-rozliczenia od 2 do 10 minut
-czesto darmowe kupony
-pomoc LIVE (wciskamy przycisk, wybieramy dzial i po kilkunastu sekundach rozmawiamy na chacie z konsultantem)
-swego czasu przejrzalem chyba wszystkie szanujace sie buki w internecie. Z cala odpowiedzialnoscia mowie:
BET365 MA NAJLEPSZE KURSY JESLI CHODZI O PILKE NOZNA

kontakt i pomoc: 5858885


RE: Pytania Początkującego - damianus627 - 13-07-2012 00:24

Mam konto już u paru buków więc nie wiem po co odkopujesz ten temat i piszesz coś o czym dobrze już wiem.

Proszę o zamknięcie tematu.


RE: Pytania Początkującego - GrzesiX - 13-07-2012 00:36

(27-05-2012 18:07)damianus627 napisał(a):  dzieki za odpowiedz.
Jak ktoś może niech jeszcze odpowie

,,Mam konto już u paru buków więc nie wiem po co odkopujesz ten temat i piszesz coś o czym dobrze już wiem."

To trzeba bylo napisac ze juz wszystko wiesz i poprosic o zamkniecie tematu... Skad ktos moze wiedziec czy ty JUZ WSZYSTKO wiesz?? A nuz sie komus przyda to co napisalem, nie tylko ty jestes na tym forum, zwlaszcza ze watek bukmacherski jest tutaj slabo rozwiniety i ten temat byl 5. od gory na liscie wzgledem swiezosci...

Troszke zyczliwosci...


do kosza - Roben - 13-07-2012 08:52

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.