Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
do kosza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: do kosza (/Temat-do-kosza-53940)

Strony: 1 2


do kosza - damianus627 - 27-05-2012 17:46

śmietnik


RE: Pytania Początkującego - Kraxoo - 27-05-2012 17:51

Co do 2 pytania myślę że tak najlepiej typować live jeśli chcesz wygrać coś na "100%" (co jest oczywiście wiadome że nie masz pewności że dana drużyna wygra).
Co do 3 pytania to moim zdaniem najlepiej grać w Bwin.
Dochodzę do takiego wniosku gdyż od dłuższego czasu obserwuję jedno forum bukmacherskie i widzę po wypowiedziach innych użytkowników.


RE: Pytania Początkującego - damianus627 - 27-05-2012 18:07

dzieki za odpowiedz.
Jak ktoś może niech jeszcze odpowie


RE: Pytania Początkującego - KrisBarca_92 - 27-05-2012 19:07

Co do buka to najlepsze to bet365/bwin/expekt do wyboru, jak chcesz grac te live to bet365 Smile


RE: Pytania Początkującego - eve667 - 27-05-2012 19:56

A ja się dołacze o co chodzi dokładnie z handicapem, i to totals under/over 1.5 i 2.5 ? Dam reputka


RE: Pytania Początkującego - KrisBarca_92 - 27-05-2012 20:17

Mecz X vs Y, dajesz typ: X(-1) -1 to jest wlasnie ten handicap, moze byc i +1,+2 itd. Wygrywasz zaklad gdy X wygra min 2 bramkami, czyli np: 2:0, 3:1, 5:2 itd. Przegrywasz jak wygra np: 1:0, 2:1 albo remis, no i jak przegra. Over - powyzej, under - ponizej. 2,5 i 1,5 to liczba bramek. Over 2,5 wygrywasz jak w meczu padna min 3 bramki np 3-0, 2-1 itd, a under jak ponizej 3, 0-0, 1-0 itd.


RE: Pytania Początkującego - eve667 - 27-05-2012 22:42

Dzięki , a jest opcja taka ze kto wygra ? Jak tak to jak sie nazywa


RE: Pytania Początkującego - kris009c - 28-05-2012 08:50

aha, czyli tak to się mniej więcej robi ;D
ps. a jak sie rejestruje, to dane musza byc prawdziwe? jak jest z wyplata(zysk), na konto/pp/doladowanie? chetnie poczytam jakis tutorial ;D


RE: Pytania Początkującego - eve667 - 28-05-2012 14:28

Jak wymagają dowodu <skan> to nie trzeba a np na bet at home nie wymagają : )


RE: Pytania Początkującego - broker - 29-05-2012 21:40

1. Tak najlepiej założyć na kogoś pełnoletniego. Żadne listy nie przychodzą (przyjemniej u większości) choć od czasu do czasu buk może wysłać informacje o jakiejś nowej ofercie listownie.
2. Zakłady live są dobrą opcją szczególnie jeśli oglądasz mecz w telewizji. Wiesz wtedy, która drużyna przeważa i na tą stawiasz. Choć też tutaj można nieraz nieźle się przejechać Smile
3. Tutaj musisz sam zdecydować. Ja na przykład gram u kilku buków. W bet365 ponieważ oferuje dużą liczbę zakładów live, w tobet ponieważ można typować spotkania polskich niższych lig i nie tylko, w bet-at-home ze względu na przejrzysty panel... Każdy buk ma swoje wady i zalety najlepiej przetestować kilka i wtedy ostatecznie zdecydować gdzie najwięcej będzie się grało. Jeśli będziesz miał konta u kilku buków możesz sobie porównywać kursy na dane spotkanie i stawiać u tego, który aktualnie oferuje najwyższy kurs.

Chaba nigdzie przy rejestracji nie wymagają skanu dowodu. Skan musisz przesłać w momencie zgłoszenia chęci wypłaty zgromadzonych środków. Dopiero wtedy weryfikują dane. Jak grasz i przegrywasz jest wszystko Ok - jeśli wygrywasz i zlecasz wypłatę proszą o skany różnych dokumentów. Bet-at-home, bwin sam skan dowodu ale np. w bet365 czy tobet proszą chyba o jeszcze jakieś inne ale już nie pamiętam.

Jeśli jeszcze nie założyłeś konta odsyłam do mojej propozycji w temacie:
http://zarabiam.com/Temat-Zrobie-konto-z-Refa-u-Bukmachera-53986 - post nr3.