Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Chciałbym z-list. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Chciałbym z-list. (/Temat-Rozwiazane-Chcialbym-z-list-5393)



[Rozwiązane]Chciałbym z-list. - robcio143 - 17-04-2010 22:06

Jak prosić o to by się rejestrowali na ( na lockerz.com) omegle.com ? Podobno tam najłatwiej uzyskać z-list


RE: Chciałbym z-list. - donpawelek - 17-04-2010 22:14

Daj sobie spokój Smile poproś ładnie ludzi na ggSmile Ja tak w 48 godzin zrobiłem Zlistera Smile


RE: Chciałbym z-list. - robcio143 - 17-04-2010 22:17

No tak ! To siedzenie przy kompie mi nie służy. Że też o tym nie pomyślałem. Plus idzie. Dzięki ! xD


RE: Chciałbym z-list. - xPietrek - 17-04-2010 22:18

Pisz im że jesteś dziewczyną, ok. 19 lat i możesz im pokazać swoje gorące fotki, w zamian za pomoc, czyli darmową rejestrację na lockerz.com. Możesz dać na zachętę jedną fotkę, a resztę powiedz, że po rejestracji dostaną.
Możesz też powiedzieć, że wyślesz im fotki na maila, jak Ci go podadzą to wysyłasz zapro, i mówisz żę jak się tam zarejestrują to dostaną fotki.
Tylko najpierw musisz się przywitać ładnie, a nie od razu wyjeżdżać z tekstem o Lockerz Tongue
Różne sposoby są... Zależy od Twojej wyobraźni i znajomości języka. Przeglądnij niektóre rozmowy, które wklejali userzy tutaj na forum.


RE: Chciałbym z-list. - Kilol - 17-04-2010 22:56

Jest masa poradników na forum.

Zamykam.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Chciałbym z-list. - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.