Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]polski język w psp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]polski język w psp (/Temat-Rozwiazane-polski-jezyk-w-psp-5392)



[Rozwiązane]polski język w psp - sobczuk21 - 17-04-2010 21:47

witam
czy da się jakimś domowym sposobem wgrać polski język do psp Go? soft 6.20
mam kupca ale zależy mu na polskim językuBig Grin


RE: polski język w psp - Wojtas100 - 17-04-2010 21:50

hmmmm.. mam psp 3004 i tam mogę wgrać polski język ale do psp go. wydaje mi się ża jakoś można ale można sobie coś popsuć więc nie radzę ( można złapać bricka) ale moim zdaniem obsługa psp nie jest trudna nawet w języku angielskim


RE: polski język w psp - sobczuk21 - 17-04-2010 21:51

dla mnie obsługa jest banalna ale cóż...wspomniałem, że to nie dla mnie Smile


RE: polski język w psp - Wojtas100 - 17-04-2010 21:55

z tego co pamiętam pl można wgrać do przerobionego psp więc ty nie możesz


RE: polski język w psp - Dragoniter - 17-04-2010 22:47

To są motywy CFT, które nie ingerują w pamięć wewnętrzną psp. Można wgrać taki motyw, który ma zmienione napisy na polskie.


RE: polski język w psp - Wojtas100 - 18-04-2010 11:32

Właśnie ale zmiana motywu może być niebezpieczna ale strasznie rzadko.Mój kolega złapał bricka przy zmienianiu motywu(co jest prawie niemożliwe.


[Rozwiązane][Rozwiązane]polski język w psp - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.