Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
InstallC Niby zarabianie na uploadzie przez aplikację - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: InstallC Niby zarabianie na uploadzie przez aplikację (/Temat-InstallC-Niby-zarabianie-na-uploadzie-przez-aplikacje-53892)

Strony: 1 2 3 4


RE: InstallC Niby zarabianie na uploadzie przez aplikację - daniel42na - 22-01-2013 22:01

(22-01-2013 21:50)jeanseaa napisał(a):  Zbyt Piękne zeby było prawdziwe. Takie duże stawki ?? Zalatuje SCAM'em. I żadnego jeszcze dowodu wypłaty nie ujrzałem.

Po 1 i najważniejsze, nie wiem gdzie tu widzisz za wysokie stawki.
Stawki sobie ustalasz sam a serwis z każdą płatnością pobiera od Twoich zarobków prowizje, więc nie traci.

Po 2 dzisiaj dostałem mail:
Cytat:Ze względu na opóźnienia w płatnościach od operatorów sieci komórkowych, wszystkie zaległe płatności dla użytkowników zrealizujemy dopiero w dniu 5.2.2012
Widocznie mają problem z wypłatą od serwisów "premium-sms" Wink każdy wie jak to z nimi bywa..
Zobaczymy, może akurat będzie dobrze.

//
Oczywiście nigdzie ich nie bronie, ale dajmy jeszcze cień szansy Tongue


RE: InstallC Niby zarabianie na uploadzie przez aplikację - jeanseaa - 23-01-2013 18:55

Właśnie o to mi chodziło ze samemu można sobie ustawić tak wysoką stawkę za rozpakowanie pliku az do progu około 4 zł. A post napisany przez usera o nazwie konta ''InstallC'' który się tutaj wypowiadał powinien zostać zweryfikowany przez administracje. I po pomyślnym sprawdzeniu nadanie konta oficjalnego jak w przypadku autoryzowanych kont PPA które są tutaj założone. Kazdy moze sobie założyć konto pod dowolną nazwą o ile nie jest zajęta. I podszyć się pod nią.


RE: InstallC Niby zarabianie na uploadzie przez aplikację - davvidd17 - 16-02-2013 16:40

Nie polecam to złodzieje zarobiłem 466 złoty i nie chcą mi wypłacić od grudnia czekam na pieniądze ale nie chyba już ich nie dostane dodaje załącznik dla potwierdzenia ze to wielcy oszuści AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry


[attachment=1532]


RE: InstallC Niby zarabianie na uploadzie przez aplikację - kuba48 - 16-02-2013 18:34

Napisz do nich zobaczysz co odpisza.


RE: InstallC Niby zarabianie na uploadzie przez aplikację - davvidd17 - 16-02-2013 20:18

pisałem już możne z 10 razy nie odpisują AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry


RE: InstallC Niby zarabianie na uploadzie przez aplikację - szczeryy - 17-02-2013 14:14

U mnie to samo, zleciłem wypłatę 27 zł i nic. Wysyłałem z 10 e-maili. A do tego od dnia dzisiejszego nie działa mi strona. Czyżby zamkneli? Sad


RE: InstallC Niby zarabianie na uploadzie przez aplikację - davvidd17 - 17-02-2013 14:23

właśnie dla mnie tez nie działa oszukali parę tysięcy osób i zamknęli stronę AngryAngryAngry


RE: InstallC Niby zarabianie na uploadzie przez aplikację - szczeryy - 17-02-2013 14:31

Witamy w Polsce Big Grin


RE: InstallC Niby zarabianie na uploadzie przez aplikację - davvidd17 - 17-02-2013 18:26

szkoda ze nie mam ich adresu bam tam zajechał i zrobił z nimi porządek SexSexSexSexSexSex


RE: InstallC Niby zarabianie na uploadzie przez aplikację - octawius - 17-02-2013 18:38

Byś ich tak zgwałcił że by ci oddali pieniądze?? Tongue