Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
InstallC Niby zarabianie na uploadzie przez aplikację - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: InstallC Niby zarabianie na uploadzie przez aplikację (/Temat-InstallC-Niby-zarabianie-na-uploadzie-przez-aplikacje-53892)

Strony: 1 2 3 4


InstallC Niby zarabianie na uploadzie przez aplikację - Lukasz36016 - 26-05-2012 11:30

Chciałbym zobaczyć wasze opinie na temat tego syfu:

www.installc.net

Jakież to cudowne zarabiać 30 000zł miesięcznie bez roboty... Phhh.

Od siebie dodam tyle że wybierając stawkę 4zł MY dostajemy tylko 50gr. A ta cała świta z tej strony zgarnia całe 3.50zł za pobranie. Tak w ogóle co za idiota będzie chciał rozpakować plik za kase


RE: InstallC Niby zarabianie na uploadzie przez aplikację - szpilmen - 26-05-2012 12:38

(26-05-2012 11:30)Lukasz36016 napisał(a):  Chciałbym zobaczyć wasze opinie na temat tego syfu:

www.installc.net

Jakież to cudowne zarabiać 30 000zł miesięcznie bez roboty... Phhh.

Od siebie dodam tyle że wybierając stawkę 4zł MY dostajemy tylko 50gr. A ta cała świta z tej strony zgarnia całe 3.50zł za pobranie. Tak w ogóle co za idiota będzie chciał rozpakować plik za kase

Idea serwisu jest bardzo fajna.
Jest wiele osób, które piszą poradniki jak zarobić w sieci, muszą reklamować się na forach itp a tutaj mają parę chwil pracy.

Nie wiem ile osób by wysyłało sms'y lecz sama idea jest trafiona w rynek według mnie.


RE: InstallC Niby zarabianie na uploadzie przez aplikację - Michał Bereszyński - 26-05-2012 13:59

Tak jak szpilmen napisał:
Idea fajna ale to wysyłanie smsów trochę bez sensu jeśli patrzeć na stawki


RE: InstallC Niby zarabianie na uploadzie przez aplikację - InstallC - 26-05-2012 14:17

Witam,

Chcielibyśmy zdementować informacje na temat tego, ile zarabiamy od każdego pliku. Jak zapewne większość osób wie, z jednego SMS-a za 9zł operator daje nam jedynie 42% kwoty, co daje 3,78 PLN, z czego użytkownik dostaje 3 PLN, dla nas zostaje jedynie 0,78 gr (co w porównaniu z innymi serwisami jest bardzo uczciwe). W niedalekiej przyszłości planujemy dodanie opcji płatności przelewem, nie jest to dostępne bazowo, ze względu na to, że część użytkowników wolałaby pozostać anonimowa. W przypadku płatności przelewem prowizja użytkownika będzie zdecydowanie większa niż w przypadku kodu SMS.

Ponadto w celu pomocy uploaderom w sprzedaży plików planujemy umieścić w serwisie wyszukiwarkę plików.

Serdecznie zapraszamy na installc.net


RE: InstallC Niby zarabianie na uploadzie przez aplikację - poverejay - 09-09-2012 13:43

InstallC ? ale cos chiba ci nie wyszło bo stronka nie działa...


RE: InstallC Niby zarabianie na uploadzie przez aplikację - Adek003 - 09-09-2012 15:18

Zarejestrowałem się kiedyś do tego programu, ale bez sporej wiedzy o rozpowszechnianiu plików i o sprawieniu by ktoś wysyłał kolosalne kwoty smsem, nie damy rady na tym zarobić, no ale jeśli znamy się na rzeczy to stronę można uznać za ciekawą. Jak na moje doświadczenie w zarabianiu oceniam tę stronę na 0/10, ale to tylko moje zdanie, gdyż nie uda mi się na tym zarobić ani grosza Undecided


RE: InstallC Niby zarabianie na uploadzie przez aplikację - poverejay - 09-09-2012 15:43

Adek003?a wchodziłeś na strone InstallC przed napisaniem swojego wątku. Nie wydaje mi sie wiec jaki jest sens pisania typu:

Cytat:Jak na moje doświadczenie w zarabianiu oceniam tę stronę na 0/10, ale to tylko moje zdanie, gdyż nie uda mi się na tym zarobić ani grosza



RE: InstallC Niby zarabianie na uploadzie przez aplikację - dtrxx - 14-11-2012 18:40

Zarejestrowałem się na tej stronce, ale nie mogę pobrać programu do pakowania plików, błąd 404, wejście na forum i blog kończy się tak samo, pisałem e-maila z konta wp i hotmaila dla pewności ale wiadomości nie dochodzą.


RE: InstallC Niby zarabianie na uploadzie przez aplikację - Nikodemsky - 15-11-2012 04:08

Podejrzewam, że wróciło im tylko kilka najważniejszych plików + skrypt rejestracji, a serwer poczty i cała reszta po prostu leży. Serwis-widmo Smile


RE: InstallC Niby zarabianie na uploadzie przez aplikację - jeanseaa - 22-01-2013 21:50

Zbyt Piękne zeby było prawdziwe. Takie duże stawki ?? Zalatuje SCAM'em. I żadnego jeszcze dowodu wypłaty nie ujrzałem.