Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[HIT!] BannersBroker - Pewny biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [HIT!] BannersBroker - Pewny biznes (/Temat-HIT-BannersBroker-Pewny-biznes-53868)

Strony: 1 2 3 4


RE: BannersBroker - Pewny Biznes - 150% miesięcznie - malpa2 - 29-05-2012 18:30

Dobra, tylko niech się nie okaże że jak PlastPL powiedzmy napisze, że nie ma czasu zajmować się tematem to moderator zamknie ten temat i znowu powstanie kolejny..


RE: BannersBroker - Pewny Biznes - 150% miesięcznie - Artiis - 29-05-2012 19:53

(28-05-2012 21:19)malpa2 napisał(a):  
Cytat:Minimalny wkład 55$? Nie opłaca się. Przeliczmy: za 55$+5% prowizji = 57,75$, dochód 160$ - 5$ ( prowizja za wypłatę ) + 1% ( prowizja za wypłatę ) = 153,4$. Zarobimy: 153,4$-57,75$ = 95,65$

Czas do zapełnienia paneli to: 10-12 tyg = 3msc.

95,65$ : 3 msc = 31,88$ MSC

Co daje nam zaledwie ~1$ na dzień.

Teraz sobie sami odpowiedzcie czy warto wchodzić z takim kapitałem w tą firmę. Jak mówiłem w I moim poście. Nie ma czego w tej firmie szukać z małym kapitałem, gdyż nie zarobi się rewelacji, już lepiej w co innego zainwestować.

Owszem firma jest godna polecenia, jeżeli masz przynajmniej 615$+5% za wpłatę do zainwestowania. W ciągu 4 msc, można śmiało zwrócić swój kapitał i zarobić parę $.


Poza tym mam pytanie do modów, dlaczego ten temat został przyjęty jak ja mam swój już od dłuższego czasu?
Chodziło mi o wkład jako o zakup pakietu. Bo tego za 25$ to w ogóle się nie opłaca.

Za 55$ już się coś tam zarobi. Ale po 1: teraz od wpłat poprzez AlertPay nie ma prowizji 5%. Po 2 nie wiem skąd 160$ wziąłeś? Po 3 liczenie ile będzie na dzien nie ma sensu,. To nie zawody ani hyip jak jss czy ponzi typu R7 że sobie tak wyliczasz.

Po I to Payza. Po II nie wprowadzaj ludzi w błąd bo jest dalej prowizja za wpłacanie pieniędzy. Zobacz dokładnie a nie piszesz głupoty.

Masz tutaj dowód:

[Obrazek: 04861789469195255452.jpg]

Następnym razem zobacz dokładnie a nie wprowadzasz ludzi w błąd.

Po III. Skąd się wzięło 160$, proste 80$ ewallet, 80$ w panelach.

Wiem że wyliczenia nie ma sensu, ale miałem tutaj na myśli przedstawienie zarobku z taką małą kwotą. Więc żeby nie było rozczarowania, to trzeba wszystko jasno przedstawić.

I tak zawyżyłem ten zarobek, bo nie policzyłem jeszcze opłaty abonamentu co miesiąc 15$, oraz policzyłem zarobek z panelami.

Tak jak mówiłem wejście w ową w firmę z małym kapitałem nie jest opłacalne.


RE: BannersBroker - Pewny Biznes - 150% miesięcznie - malpa2 - 29-05-2012 21:07

Cytat:Po I to Payza. Po II nie wprowadzaj ludzi w błąd bo jest dalej prowizja za wpłacanie pieniędzy. Zobacz dokładnie a nie piszesz głupoty.

Masz tutaj dowód:

[Obrazek: 04861789469195255452.jpg]

Następnym razem zobacz dokładnie a nie wprowadzasz ludzi w błąd.

Po III. Skąd się wzięło 160$, proste 80$ ewallet, 80$ w panelach.

Wiem że wyliczenia nie ma sensu, ale miałem tutaj na myśli przedstawienie zarobku z taką małą kwotą. Więc żeby nie było rozczarowania, to trzeba wszystko jasno przedstawić.

I tak zawyżyłem ten zarobek, bo nie policzyłem jeszcze opłaty abonamentu co miesiąc 15$, oraz policzyłem zarobek z panelami.

Tak jak mówiłem wejście w ową w firmę z małym kapitałem nie jest opłacalne.

Po 1 to wielu jeszcze używa nazwy AlertPay, bo jest do tej nazwy przyzwyczajona, ale fakt teraz jest to Payza.

Po 2 wtedy gdy pisałem prowizji nie było, bo wpłaty były księgowane ręcznie, więc nie pisałem żadnych głupot. Dziś w nocy już wprowadzili automatyczne księgowanie i prowizja 5% jest.

Po 3 sam piszesz głupoty że 80$ na ewallet i 80$ w panelach, wiec nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Bo po 1 trzeba odjąć 2x15$ za opłaty comiesięczne, a po 2 paneli za 10$ nie sprzedasz raczej za 10, a fioletowego o wartosci 30$ za 30$ tylko trochę taniej. W sumie wyjdzie około 110$ więc 50$ około wyjdzie na czysto.

Fakt, wejście w ową w firmę z małym kapitałem nie przyniesie kokosów, ale dla każdego kwestia opłacalności jest indywidualna. Jak kasa ma leżeć i mam z niej nic nie mieć, to lepiej i to 50$ zarobić za nic nierobienie. i tego co zauważyłem mało kto kupuje pakiet za 55$, bo już następny pakiet za 145$ jest o wiele lepszy (pod względem zarobków).


RE: BannersBroker - Pewny Biznes - 150% miesięcznie - Artiis - 29-05-2012 23:48

(29-05-2012 21:07)malpa2 napisał(a):  Po 3 sam piszesz głupoty że 80$ na ewallet i 80$ w panelach, wiec nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Bo po 1 trzeba odjąć 2x15$ za opłaty comiesięczne, a po 2 paneli za 10$ nie sprzedasz raczej za 10, a fioletowego o wartosci 30$ za 30$ tylko trochę taniej. W sumie wyjdzie około 110$ więc 50$ około wyjdzie na czysto.


Wiesz dla mnie nie jest to problemem sprzedać panele, swoim refą pomagam w sprzedaży. Kupujący biorą góra 10% taniej, cała "operacja" trwa do 3 dni. Skoro Ty sprzedajesz dwa zółte panele za 10$ to spoko.

(29-05-2012 21:07)malpa2 napisał(a):  Bo po 1 trzeba odjąć 2x15$ za opłaty comiesięczne.

Napisałem o tym w tamtym poście.

(29-05-2012 21:07)malpa2 napisał(a):  Fakt, wejście w ową w firmę z małym kapitałem nie przyniesie kokosów, ale dla każdego kwestia opłacalności jest indywidualna. Jak kasa ma leżeć i mam z niej nic nie mieć, to lepiej i to 50$ zarobić za nic nierobienie. i tego co zauważyłem mało kto kupuje pakiet za 55$, bo już następny pakiet za 145$ jest o wiele lepszy (pod względem zarobków).

Cieszę się że przynajmniej z tym się zgadzamy. Ale te 55$ już bym wolał w całkowicie co innego zainwestować.

Poza tym to nie jest prawdą że zarobimy 150% w msc. ( No chyba że zainwestuje się sporą gotówkę i zysk liczymy po około roku ).

Firma jest bardzo fajna i stabilna, ale z małym kapitałem nie ma czego szukać.


RE: BannersBroker - Pewny Biznes - 150% miesięcznie - malpa2 - 30-05-2012 14:34

Cytat:Wiesz dla mnie nie jest to problemem sprzedać panele, swoim refą pomagam w sprzedaży. Kupujący biorą góra 10% taniej, cała "operacja" trwa do 3 dni. Skoro Ty sprzedajesz dwa zółte panele za 10$ to spoko.

Dla mnie też to nie problem Wink Refom a nie refą facepalm
Nie wiem skąd wywnioskowałeś że sprzedaje dwa żółte panele za 10$... ale ok..

Cytat:Cieszę się że przynajmniej z tym się zgadzamy. Ale te 55$ już bym wolał w całkowicie co innego zainwestować.

Poza tym to nie jest prawdą że zarobimy 150% w msc. ( No chyba że zainwestuje się sporą gotówkę i zysk liczymy po około roku ).

Firma jest bardzo fajna i stabilna, ale z małym kapitałem nie ma czego szukać.

Ja też, dlatego zalecam wszystkim pakiet za 145$ jako minimum, no ale jak ktoś ma 55$ do inwestycji to też tu może coś zarobić.

Tak, 150% przy odpowiednich warunkach. Ale raczej nie w miecha.

No BB jest firmą stabilną i co ważniejsze z perspektywicznymi planami na przyszłość, więc zapowiada się w dalszym ciągu jej ładny rozwój.


RE: BannersBroker - Pewny Biznes - 150% miesięcznie - Adrian1207 - 31-05-2012 16:22

Ale czemu liczycie wypłatę po miesiącu? Smile Przy inwestycji 55$ i panelach ustawionych na 100% po kilku miesiącach teoretycznie da się już całkiem niezłą kwotę uzbierać...


RE: BannersBroker - Pewny Biznes - 150% miesięcznie - cris2127 - 31-05-2012 18:41

nie, musisz mieć kasę na traffic po 2 cyklach Paneli, żeby opłacić 55$ mies trafficu + 15$ mies musisz ustawić na 50%.
Ja mam dobre strategię.
Sam zaczynałem od 230$ z pakietem za 145$, ale qumpel miał 55$ + 20$ dopłacił potem i też dobrze mu teraz idzie Smile
Jak ktoś chce profesjonalnej pomocy to pisać PW Smile


RE: BannersBroker - Pewny Biznes - 150% miesięcznie - rasta - 31-05-2012 20:12

Ile mogę zarobić inwestując kwote 55$ ?


RE: BannersBroker - Pewny Biznes - 150% miesięcznie - malpa2 - 01-06-2012 09:16

Mało. Około 50$ na czysto jeśli sprzedasz komuś panele. Pisz na GG jak coś Wink


RE: BannersBroker - Pewny Biznes - 150% miesięcznie - adminnius - 01-06-2012 11:24

Na czym zarabia firma?
Może mi ktoś wytłumaczyć krok, po kroku na forum?
Jestem w stanie w to włożyć kilkaset dolarów, jeżeli zrozumiem jak "zapełniają się panele", oraz skąd są pieniądze dla firmy.