Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[HIT!] BannersBroker - Pewny biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [HIT!] BannersBroker - Pewny biznes (/Temat-HIT-BannersBroker-Pewny-biznes-53868)

Strony: 1 2 3 4


RE: BannersBroker - Pewny Biznes - 150% miesięcznie - Hacked - 28-05-2012 10:15

Po pierwsze taki temat już istnieje, jest on rowniez niezgodny z regulaminem BannersBroker, takze autor tematu niech zmieni informacje, ktore nie sa prawdziwe, a i nie czasem jest zakaz reklamowania innych stron? Poprawcie mnie jak sie myle, a proporcja ze 5 paneli bez proporcji jest prawdziwa, z kazdego mozemy 5 kupic, potem juz musimy sie stosować 2:1.


RE: BannersBroker - Pewny Biznes - 150% miesięcznie - malpa2 - 28-05-2012 16:11

Ten temat powstał tylko dlatego że moderator zamknął poprzedni.


RE: BannersBroker - Pewny Biznes - 150% miesięcznie - kipeer - 28-05-2012 16:24

Rozumiem, ze minimalny wklad zeby cos zarobić to ok. 800$?

6 MIESIĘcy trzymać pieniadze zeby wyjąć tyle samo, to wole popracować cały miesiąc i mieć tyle samo Smile


RE: BannersBroker - Pewny Biznes - 150% miesięcznie - ciamciaj - 28-05-2012 16:49

(28-05-2012 10:15)Hacked napisał(a):  Po pierwsze taki temat już istnieje, jest on rowniez niezgodny z regulaminem BannersBroker, takze autor tematu niech zmieni informacje, ktore nie sa prawdziwe, a i nie czasem jest zakaz reklamowania innych stron? Poprawcie mnie jak sie myle, a proporcja ze 5 paneli bez proporcji jest prawdziwa, z kazdego mozemy 5 kupic, potem juz musimy sie stosować 2:1.

No ale bledem jest pisanie ze 5 paneli to maksymalna liczba... mozna miec nieograniczona liczbe potem ale zgodna z proporcja. Wiec kolega klamal i tyle.

P.S co sie tak nagle na ten regulamin BB rzuciliscie?


RE: BannersBroker - Pewny Biznes - 150% miesięcznie - malpa2 - 28-05-2012 17:31

(28-05-2012 16:24)kipeer napisał(a):  Rozumiem, ze minimalny wklad zeby cos zarobić to ok. 800$?

6 MIESIĘcy trzymać pieniadze zeby wyjąć tyle samo, to wole popracować cały miesiąc i mieć tyle samo Smile
Minimalny wkład żeby coś zarobić to 55$. Najlepsze są pakiety jednak za 145 i 415$

Nie wiem skąd te 6 miesięcy wziąłeś.


RE: BannersBroker - Pewny Biznes - 150% miesięcznie - Artiis - 28-05-2012 19:39

(28-05-2012 16:49)ciamciaj napisał(a):  
(28-05-2012 10:15)Hacked napisał(a):  Po pierwsze taki temat już istnieje, jest on rowniez niezgodny z regulaminem BannersBroker, takze autor tematu niech zmieni informacje, ktore nie sa prawdziwe, a i nie czasem jest zakaz reklamowania innych stron? Poprawcie mnie jak sie myle, a proporcja ze 5 paneli bez proporcji jest prawdziwa, z kazdego mozemy 5 kupic, potem juz musimy sie stosować 2:1.

No ale bledem jest pisanie ze 5 paneli to maksymalna liczba... mozna miec nieograniczona liczbe potem ale zgodna z proporcja. Wiec kolega klamal i tyle.

P.S co sie tak nagle na ten regulamin BB rzuciliscie?


No tak zapomniałem dopisać o proporcji, godz pisania tamtego postu i zmęczenie zrobiło swoje.

Ale do tej proporcji także wliczają się panele zamknięte. Więc nie może być tak że kupimy sobie np: 5 fioletów i 15 żółtych i lecimy cały czas na nich. Musimy ciągle rolować panele do wyższego koloru, co wydłuża czas naszego zarobku.


(28-05-2012 17:31)malpa2 napisał(a):  
(28-05-2012 16:24)kipeer napisał(a):  Rozumiem, ze minimalny wklad zeby cos zarobić to ok. 800$?

6 MIESIĘcy trzymać pieniadze zeby wyjąć tyle samo, to wole popracować cały miesiąc i mieć tyle samo Smile
Minimalny wkład żeby coś zarobić to 55$. Najlepsze są pakiety jednak za 145 i 415$

Nie wiem skąd te 6 miesięcy wziąłeś.

Minimalny wkład 55$? Nie opłaca się. Przeliczmy: za 55$+5% prowizji = 57,75$, dochód 160$ - 5$ ( prowizja za wypłatę ) + 1% ( prowizja za wypłatę ) = 153,4$. Zarobimy: 153,4$-57,75$ = 95,65$

Czas do zapełnienia paneli to: 10-12 tyg = 3msc.

95,65$ : 3 msc = 31,88$ MSC

Co daje nam zaledwie ~1$ na dzień.



Teraz sobie sami odpowiedzcie czy warto wchodzić z takim kapitałem w tą firmę. Jak mówiłem w I moim poście. Nie ma czego w tej firmie szukać z małym kapitałem, gdyż nie zarobi się rewelacji, już lepiej w co innego zainwestować.

Owszem firma jest godna polecenia, jeżeli masz przynajmniej 615$+5% za wpłatę do zainwestowania. W ciągu 4 msc, można śmiało zwrócić swój kapitał i zarobić parę $.


Poza tym mam pytanie do modów, dlaczego ten temat został przyjęty jak ja mam swój już od dłuższego czasu?


RE: BannersBroker - Pewny Biznes - 150% miesięcznie - PlastPL - 28-05-2012 20:20

Moze lepiej odpowiedz na pytanie, dlaczego otworzyles swoj watek skoro istanial juz jeden na temat BB?


RE: BannersBroker - Pewny Biznes - 150% miesięcznie - malpa2 - 28-05-2012 21:19

Cytat:Minimalny wkład 55$? Nie opłaca się. Przeliczmy: za 55$+5% prowizji = 57,75$, dochód 160$ - 5$ ( prowizja za wypłatę ) + 1% ( prowizja za wypłatę ) = 153,4$. Zarobimy: 153,4$-57,75$ = 95,65$

Czas do zapełnienia paneli to: 10-12 tyg = 3msc.

95,65$ : 3 msc = 31,88$ MSC

Co daje nam zaledwie ~1$ na dzień.

Teraz sobie sami odpowiedzcie czy warto wchodzić z takim kapitałem w tą firmę. Jak mówiłem w I moim poście. Nie ma czego w tej firmie szukać z małym kapitałem, gdyż nie zarobi się rewelacji, już lepiej w co innego zainwestować.

Owszem firma jest godna polecenia, jeżeli masz przynajmniej 615$+5% za wpłatę do zainwestowania. W ciągu 4 msc, można śmiało zwrócić swój kapitał i zarobić parę $.


Poza tym mam pytanie do modów, dlaczego ten temat został przyjęty jak ja mam swój już od dłuższego czasu?
Chodziło mi o wkład jako o zakup pakietu. Bo tego za 25$ to w ogóle się nie opłaca.

Za 55$ już się coś tam zarobi. Ale po 1: teraz od wpłat poprzez AlertPay nie ma prowizji 5%. Po 2 nie wiem skąd 160$ wziąłeś? Po 3 liczenie ile będzie na dzien nie ma sensu,. To nie zawody ani hyip jak jss czy ponzi typu R7 że sobie tak wyliczasz.


RE: BannersBroker - Pewny Biznes - 150% miesięcznie - Hacked - 29-05-2012 16:47

Niech jakis moderator zamknie ten temat, bo juz taki istnieje.
ciamciaj, wiem, wiem ze nie max, po prostu kolega sie pewnie przejezyczyl.


RE: BannersBroker - Pewny Biznes - 150% miesięcznie - PlastPL - 29-05-2012 16:53

Ten temat powstał dlatego, że moderatorzy wyrazili na to zgode, więc nie mam pojęcia po co toczycie piane. Jesli mamy juz byc tacy regulaminowi, to tamten temat o o ktorym piszesz juz dawno nie powinien istniec, poniewaz powstał gdy istnial inny. Trzymajcie poziom i nie róbcie śmietnika.

@Hacked prosiłem Cię o kontakt na pw i gg, ale zamiast odpowiedz wolisz offtopowac tutaj. Bez komentarza