Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ad4mmo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: ad4mmo (/Temat-ad4mmo-53752)



ad4mmo - Nikodemsky - 21-05-2012 19:56

Więc chciałem zapytać, czy ktoś z was korzystał z ich sieci,

najbardziej zainteresował mnie u nich system naliczania CPM(choć podejrzewam, że nikła ilość kampanii opiera się na tym systemie),

interesują mnie przede wszystkim stawki za kliknięcia oraz cpm, wysłałem zapytanie do administrację o przybliżone stawki, jednak odpowiedzi zero Sad

Pisałem również do administracji Poland(zainteresowani wiedzą o który serwis chodzi), bo widziałem że również korzystają z ich sieci, jednak od nich też zero odpowiedzi(miałem nadzieję, że chociaż jakieś szczątkowe info otrzymam).

Szukam ostatnio jakiejś dobrej sieci(pod gry dla traffica z polski), ponieważ wszystkie znane mają zawsze z czymś problem...


RE: ad4mmo - Admin - 22-05-2012 11:09

Info z ich strony, więcej nie pomogę :


Cytat:[Obrazek: logoad.png]

Kim jesteśmy?
  • Ad4MMO to wertykalna sieć reklamowa gier internetowych
  • Możliwe wypłaty za pośrednictwem paypal
  • Sprzedajemy reklamy tematycznie powiązane z grami
  • Rozliczamy się w modelach efektywnościowych (CPC,CPA)
  • Mamy wieloletnie doświadczenie w branży gier

Nasza oferta:
  • Zapewniamy efektywną sprzedaż twojej powierzchni reklamowej
  • Wypełnimy powierzchnię twojej strony w 100%
  • Nie wymagamy wyłączności ? twój serwis może być równolegle w innej sieci/programie partnerskim
  • Gwarantujemy najszybsze wypłaty i przejrzysty model współpracy
  • Dzięki naszym statystykom możesz śledzić swoje zarobki w czasie rzeczywistym

Formy reklamowe:
  • Wykorzystujemy najpopularniejsze formaty reklamowe ? billboard, skyscraper oraz rectangle
  • Unikamy irytujących form expandujący i layerowy
  • Wypełnimy powierzchnię twoje strony w 100%
Dodatkowo:
  • Pomagamy w pozyskaniu barterów promujących twoją witrynę (wymiana z innymi witrynami w sieci)
  • Jeśli zamówisz w naszej sieci promocję swojej strony, będąc naszym wydawcą dostaniesz 20% bonus w postaci dodatkowych odsłon

Statystyki:
W panelu możemy śledzić aktualny dochód, konwersje, CTR, aktualne kampanie i ich skuteczność

[Obrazek: obraz1ta.png][/

Modele rozliczeń:
[Obrazek: obraz3z.png]




Link do strony: http://ad4mmo.pl/



RE: ad4mmo - energy95 - 02-06-2012 20:05

polecam jak najbardziej. Big Grin Wypłacone ponad 150zł Smile


RE: ad4mmo - Nikodemsky - 02-06-2012 20:14

ale z programów jakiego typu? cpm, cpc, cpl?


RE: ad4mmo - energy95 - 06-06-2012 11:15

(02-06-2012 20:14)Nikodemsky napisał(a):  ale z programów jakiego typu? cpm, cpc, cpl?

tzn, na ad4mmo.pl masz tak, że masz jeden baner od wszystkich reklam i tam Ci się wyświetlają wszystkie: cpm,cpc,cpl. Ale najczęściej masz wykonać rejestrację. Teraz najczęściej pojawiają się: world of tanks, travian, Settlers ;p


RE: ad4mmo - 123mamut - 22-06-2012 11:03

A jak dodać na tym samym koncie drugą strone?


RE: ad4mmo - danielp010 - 06-07-2012 22:04

W ofercie mają napisane CPM, ale na tym się kończy.
Jeśli ktoś ma tematycznie powiązaną stronę, to przy odpowiednim rozmieszczeniu może trochę z tej sieci wyciągnąć.


RE: ad4mmo - Alvania - 16-07-2012 07:55

[Obrazek: obraz3z.png]

Ja mamponad 1000 wyświetleń z dwóch dni typ banera Skyscraper a jakoś mi za to nie zapłacili Sad

Impr. Kliknięcia CTR Konw. Doch. ECPM
1.388 24 1,73% 5 9,75 7,02
o co tu chodzi mnie płacą jedynie za rejestracje :/
czy to zależy od typu banera czy co ?Huh


RE: ad4mmo - Nikodemsky - 16-07-2012 10:20

Podejrzewam, że jest to zwykły chwyt marketingowy, "myśleli" że pojawią się reklamodawcy którzy będą płacić za wyświetlenia, więc dali info, że również będzie cpm,

widziałem 2 czy 3 programy, które zamieściły informacje "wkrótce kampanie cpm", jednak niestety z doświadczenia wiadomo że nikt nie płaci za to...