Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Który zjedzie szybciej 4GB Shuffle - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Który zjedzie szybciej 4GB Shuffle (/Temat-Zamkniety-Ktory-zjedzie-szybciej-4GB-Shuffle-5374)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Który zjedzie szybciej 4GB Shuffle - SupeRLokeR - 17-04-2010 17:45

Nawiązując do mojej bujenej wyobrazni zbiore 800 PTZ
Nie licze na PSP...
Więc który szufel zjedzie szybciej?

@EDIT

Przypominam jeśli zaznaczasz opcje "Ogarnij..nie bierz tego syfu"
NAPISZ DLACZEGO!

dziękuje


RE: Który zjedzie szybciej 4GB Shuffle - xPietrek - 17-04-2010 18:42

Poluj na różowy. Na Lockerz większość ludzi to mężczyźni i raczej na "rószoffy" nie będą się rzucać.
Chyba że większość ludzi pomyśli to samo Tongue


RE: Który zjedzie szybciej 4GB Shuffle - Kilol - 17-04-2010 21:12

Najwolniej schodzi różowy, a najszybciej chyba zielony. Zdanie mam takie jak napisał mój poprzednik.Wink


RE: Który zjedzie szybciej 4GB Shuffle - Bolt - 17-04-2010 21:48

Różowy i zielony dość wolno bo leo zamówił różowego chyba i ktoś z forum zielonego więc są one do zdobycia Wink
Jeśli chcesz do słuchania muzyki to bierz szufelke jak na sprzedaż to nie bierz jak to napisałeś: "tego syfu" Wink Może będzie kamerka flip hd za którą sobie z 600-700 weźmiesz spokojnie więc na razie się wstrzymaj z ankietą Big Grin


RE: Który zjedzie szybciej 4GB Shuffle - Magnus - 18-04-2010 10:02

Różowy wolno a czarny pewnie szybciutko Wink


RE: Który zjedzie szybciej 4GB Shuffle - Madix071 - 21-05-2010 21:38

A co myślicie o Silver ? Szybko schodzi ?


RE: Który zjedzie szybciej 4GB Shuffle - pespe - 21-05-2010 21:50

No na czarny napewno kazdy się rzuci ;p poluj na różowy jeśli zależyt ci na tym syfie ;p


RE: Który zjedzie szybciej 4GB Shuffle - SZAFI - 21-05-2010 22:40

Ogarnij Smile

Weź coś lepszego... przynajmniej spróbuj ...


RE: Który zjedzie szybciej 4GB Shuffle - Tech - 21-05-2010 22:57

Ja bym ci radził nie brać tego. Po prostu się nie opłaca, bo płacisz spooro vatu. Ale jak już jesteś na to przygotowany to tak jak poprzednicy mówią - różowy, albo zielony Wink


RE: Który zjedzie szybciej 4GB Shuffle - SZAFI - 21-05-2010 22:59

W marcu na restock wbiłem ze spóźnieniem około 30 sec to widziałem że dostępny był jeszcze kolor srebrny i zielony...