Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie ludzie najchętniej pobierają ? Który serwis jest najlepszy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Gdzie ludzie najchętniej pobierają ? Który serwis jest najlepszy? (/Temat-Gdzie-ludzie-najchetniej-pobieraja-Ktory-serwis-jest-najlepszy-53738)



Gdzie ludzie najchętniej pobierają ? Który serwis jest najlepszy? - rasta - 21-05-2012 13:21

Witam,

Pewnie takich tematów jest mnóstwo, ale nie chodzi mi tutaj o najlepsze stawki, które oferują serwisy, tylko gdzie ludzie najchętniej pobieraja pliki i nie maja tam problemów z pobraniem tych plików.
Podobno bezawaryjny pod tym względem jest Sharecash, ale ma słabe stawki i co najgorsza wypłate na PP od 50$...

Co polecacie?

Pozdrawiam.


RE: Który serwis jest najlepszy? - Nikodemsky - 21-05-2012 14:04

CashFile, Get4File, Cashbuzz - wszystkie mają duże stawki, poczytaj trochę i zobacz który najbardziej Tobie będzie odpowiadał.


RE: Który serwis jest najlepszy? - xJAmaTOx - 21-05-2012 14:56

Get4file nie polecam ;>


RE: Który serwis jest najlepszy? - n1000 - 21-05-2012 23:06

(21-05-2012 14:56)xJAmaTOx napisał(a):  Get4file nie polecam ;>

Ja również... za pobranie z USA 3 razy miałem po $0.25 facepalm
Polecam CashFile


RE: Gdzie ludzie najchętniej pobierają ? Który serwis jest najlepszy? - sewirus - 22-05-2012 07:07

Też polecam cashfile przed chwilą miałem pobranie za 4$


RE: Gdzie ludzie najchętniej pobierają ? Który serwis jest najlepszy? - Golima - 25-05-2012 13:42

a co do tego cashfile to trzeba jakieś ankiety wypełniać, czy to jest na zasadzie rs bs hs ?
A i żeby już nie robić dodatkowego wątku to gdzie polecacie wrzucać linki ?


RE: Gdzie ludzie najchętniej pobierają ? Który serwis jest najlepszy? - mattys5 - 25-05-2012 17:32

a ja wole ppd, mozna sporą kasę zdobyć, ja polecam filelaser badz filevelocity Wink wyplata min. 10$