Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restock'i regionalne oraz PTZ x2! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Restock'i regionalne oraz PTZ x2! (/Temat-Restock-i-regionalne-oraz-PTZ-x2-5371)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Restock'i regionalne oraz PTZ x2! - gamonek - 18-04-2010 10:50

no wiem właśnie oglądam Big Grin


RE: Restock'i regionalne oraz PTZ x2! - Mysciak - 18-04-2010 10:51

tylko dziś? A żeby z tym restockiem znowu nie dali tyle nagród co ostatnio...


RE: Restock'i regionalne oraz PTZ x2! - gamonek - 18-04-2010 10:53

napisali że dziś powrócą podwójne PTZ więc niewiadomo . może kilka dni ;-)


RE: Restock'i regionalne oraz PTZ x2! - `Floower! - 18-04-2010 11:01

Pod koniec miesiąca zrobią Smile I znów dadzą kilka nagród dla International a dla hamburgerów będzie więcej !


RE: Restock'i regionalne oraz PTZ x2! - GROM2012 - 18-04-2010 11:53

Dobrze że dali x2. Będzie więcej PTZ a mam jeszcze prawie 100 filmików na drugim koncie do obejrzenia. ;];];]
Pewnie i tak nic mi się nie uda na restocku upolować jak w ogóle uda mi się na niego trafić ;], dlatego wolę sumiennie zbierać PTZ i z niecierpliwością czekać na sklepik ;]


RE: Restock'i regionalne oraz PTZ x2! - kamilklw - 18-04-2010 12:49

btw mogliby wreszcie uaktualnić redeem bo to co było na restocku znacznie odbiegało od tego co jest w tej zakładce teraz


RE: Restock'i regionalne oraz PTZ x2! - Hadula - 18-04-2010 18:37

A w sklepiku sa takie same ceny czy dorższe?Tongue


RE: Restock'i regionalne oraz PTZ x2! - Zythus - 18-04-2010 18:41

Będą droższe Smile


RE: Restock'i regionalne oraz PTZ x2! - Roster - 19-04-2010 12:56

Mowie wam naprawde nie oplaca sie tym tak jarac tak jak byla ta rywalizacja USA vs reszta swiata .. Bo znowu gowno z tego bedzie dadza 3 sztuki kazdej nagrody i po sprawie Smile mam pytanie czy jak ktos kupil nagrode teraz w spring field to juz nie moze kupic w tym restocku co bedzie ?


RE: Restock'i regionalne oraz PTZ x2! - Marczyk - 19-04-2010 15:18

Ja natomiast myślę, ze pełno ludzi żaliło im się za Marcowy restock i dlatego zorganizowali taki bez konkursu, żebyśmy mogli się odegrać. Mam na myśli to że być może na nasz restock zostanie rzuconych więcej nagród, niż dla burgerow.

Zresztą, zobaczymy jak to będzie.