Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restock'i regionalne oraz PTZ x2! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Restock'i regionalne oraz PTZ x2! (/Temat-Restock-i-regionalne-oraz-PTZ-x2-5371)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Restock'i regionalne oraz PTZ x2! - Razer - 17-04-2010 17:39

[Obrazek: 5c9065ebf521bfa378e35fa10ba3ad55,14,1.jpg]

Przed chwilą lockerz.com ogłosiło, iż w kwietniu będą jeszcze 2 restock'i - specjalnie dla USA oraz Kanady oraz dla Reszty Świata!Huh

Cytat:General Redemption Update: We've heard great feedback from our members on the Spring Fling redemption and double PTZ. We want to keep making your Lockerz experience as good as it can be, so we'll be giving our members two separate redemptions this month. One will be for members in US and Canada; the other for international members. We hope this will allow all our members to redeem at the hour and time that is best for them. In order to give you more PTZ and more power when you redeem, we'll be bringing back double PTZ tomorrow!

Translate by Gumowy:

Cytat:Dotarło do nas wiele głosów od naszych uzytkowników dotyczących Spring Fling i podwójnych PTZ. Chcielibyśmy, żeby wasze doświadczenia dotyczące Lockerz były jak najlepsze. Dlatego dajemy naszym userom dwa oddzielne restocki w tym miesiącu. Jeden dla USA i Kanady, drugi dla pozostałych użytkowników. Mamy nadzieję, że godziny restocków będą jak najlepsze dla naszych użytkowników. Dodatkowo dajemy wam więcej PTZ i mocy na restock. Przywrócimy podwójne PTZ juz jutro!

A więc lockerz nie próżnuje. Wysyła (lub wysłało już) nagrody z poprzedniego restock'u, a teraz wpada na świetny pomysł! Restock w dogodnych godzinach i bez USA Wink

Na końcu newsa widać też wzmiankę o podwojonych PTZ! Jak podejrzewam, będzie istnieć taka sama zasada, jak przed Spring Fling - x2 za oglądanie filmów oraz zapraszanie znajomych!

Stay tuned on zarabiam.com!Huh



RE: Restock'i regionalne oraz PTZ x2! - Magnus - 17-04-2010 17:43

Dobry news myślę ,że lockerz wszystkich tym uszczęśliwiło.


RE: Restock'i regionalne oraz PTZ x2! - Zythus - 17-04-2010 17:45

JUHUUSKI
Super Big Grin
Chce restock dla nas
chce 2x ptz
CHCE PSP
jeeeeeeestem poje*anyyyyyyyyyyy


RE: Restock'i regionalne oraz PTZ x2! - wiktor953 - 17-04-2010 17:45

SUPER!!!


RE: Restock'i regionalne oraz PTZ x2! - Aja - 17-04-2010 17:47

hmm a ja sam niewiem czy nie lepiej byloby jakby byl jeden restock dla wszystkich szczerze mowiac wole poczekac do 1 czy 2 i miec wieksza szanse na nagrode niz miec restock o 20 czy 21 i patrzec jak nagrody znikaja w 5 sec bo badzmy szczerzy napewno ilosc nagrod bedzie o polowe mniejszaWink


RE: Restock'i regionalne oraz PTZ x2! - Kilol - 17-04-2010 17:48

Zythus, wiemy że jesteś.HuhHuhHuh

Żeby to nie był restock taki jak wcześniejszy dla reszty świata.


RE: Restock'i regionalne oraz PTZ x2! - JUMPER - 17-04-2010 17:48

fajnie xD
moze przypoluje na xboxa ;p


RE: Restock'i regionalne oraz PTZ x2! - gaspare - 17-04-2010 17:50

Hm, oby to wypaliło, bo jak na razie z restocków mam tylko tapety -.-


RE: Restock'i regionalne oraz PTZ x2! - Kilol - 17-04-2010 17:57

(17-04-2010 17:50)gaspare napisał(a):  Hm, oby to wypaliło, bo jak na razie z restocków mam tylko tapety -.-

Zależy kto. :>


RE: Restock'i regionalne oraz PTZ x2! - Gien - 17-04-2010 17:58

Dobra wiadomosc Smile
Zeby tylko wrzucili duzo nowych filmow, bo mam wszystkie ogladniete