Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejny news ze strony Lockerz! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Kolejny news ze strony Lockerz! (/Temat-Kolejny-news-ze-strony-Lockerz-5366)

Strony: 1 2 3


Kolejny news ze strony Lockerz! - Kicha - 17-04-2010 17:08

General Redemption Update: We've heard great feedback from our members on the Spring Fling redemption and double PTZ. We want to keep making your Lockerz experience as good as it can be, so we'll be giving our members two separate redemptions this month. One will be for members in US and Canada; the other for international members. We hope this will allow all our members to redeem at the hour and time that is best for them. In order to give you more PTZ and more power when you redeem, we'll be bringing back double PTZ tomorrow!

Czyli bedzie restock osobny dla inter i dla hamburgerow Big Grin Widocznie ludzie wysylali emaile ze pozno byl itd Tongue I co tak gadaliscie na nich... Chca jak najlepiej.. a przyokazji jak najlepiej dla siebie


RE: Kolejny news ze strony Lockerz! - WilkuNSX - 17-04-2010 17:12

Nom ... Więc czekamy panowie !!! ( i panie TongueP )


RE: Kolejny news ze strony Lockerz! - Andre101 - 17-04-2010 17:17

Jutro znowu podwójne punkty więc dzisiaj już filmów nie oglądam


RE: Kolejny news ze strony Lockerz! - Aja - 17-04-2010 17:18

no to to jest calkiem niezla wiadomosc ale pewnie jesli chodzi o ilosc nagrod bedzie to wygladalo podobnie do marcowego restocku Smile


RE: Kolejny news ze strony Lockerz! - SupeRLokeR - 17-04-2010 17:19

Po prostu lockerz to dobry portal z doświadczeniem
Nie nalezy ich o nic oskarżać

@EDIT

Aha no jeszcze 1
Jak bedzie DoublePTZ to mi starczy na PSP <hujaa>









I tak go nie zdobęde


RE: Kolejny news ze strony Lockerz! - Kicha - 17-04-2010 17:20

Wlasnie Smile Ja sobie postanawiam juz wiecej nie mowic zlego slowa o lockerz Big Grin chyba ze cos naprawde przeskrobia Smile


RE: Kolejny news ze strony Lockerz! - Magnus - 17-04-2010 17:22

Dobrze że będzie restock bo na tym nic mi się nie udało zdobyć


RE: Kolejny news ze strony Lockerz! - sznikers99 - 17-04-2010 17:22

no niedość że wszystko za darmo to jeszcze dostosowują dla nas, można by się tylko przyczepić o niedziałający greasemonkey i autofill a tak to naprawde super serwis choć narazie nic nie wygrałem


RE: Kolejny news ze strony Lockerz! - shaggan - 17-04-2010 17:23

Pozytywna wiadomość Tongue ..Będzie szansa jakaś chociaż .. jeżeli będzie restock tak jak marcowy ...tzn o tej godzinie to bede bardzo za Tongue


RE: Kolejny news ze strony Lockerz! - MotorniczyTramwaju - 17-04-2010 17:25

Oby tylko było tyle samo nagród co dla hamburgerów Smile Znowu uwierzyłem w Lockerz! Big Grin