Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wiedźmin 2 - czy jest sens kupować - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wiedźmin 2 - czy jest sens kupować (/Temat-Wiedzmin-2-czy-jest-sens-kupowac-53657)



Wiedźmin 2 - czy jest sens kupować - Matez - 19-05-2012 11:18

Mam pewien dylemat co do kupna gry Wiedźmin 2. Niby spełniam zalecane wymagania sprzętowe, lecz piracka wersja gry klatkuje tak że się nie da grać. Na wysokich i ultra detalach fpsy nie podnoszą się wyżej niż 16, na średnich czasem dojdzie do 25, lecz też nie jest za ciekawe, a na minimalnych strasznie skaczą (bywa że mam 28-30, ruszę się i już jest kilkanaście). Wiem, że to na 100% jest wina mojej karty graficznej (GeForce GTS 250), ale wg. producenta powinna spełniać wymagania.

Więc pytanie do was: Czy powodem klatkowania może być słaba optymalizacja wersji pirackiej i czy jest szansa że na oryginalnej nie będę miał tego problemu?


RE: Wiedźmin 2 - czy jest sens kupować - Coristo - 19-05-2012 11:30

Podaj specyfikację komputera. Co do wersji pirackiej to na pewno nie obnizka ilości FPS'ow w grze. Jeżeli gra nie miała patchow graficznych to nie powinno być problemu


RE: Wiedźmin 2 - czy jest sens kupować - Matez - 19-05-2012 11:37

ZASILACZ: IBOX SL -8500BTX (500W)
PROCESOR: 4x Intel Core i5 CPU 750 @ 2.67GHz, 2666MHz
PŁYTA GŁÓWNA: Gigabyte GA-H55M-S2H
PAMIĘĆ: 2x Kingston DIMM DDR3 2GB 1333MHz (KVR1333D3N9/2G)
DYSK: Samsung HD1034J 1000gb 7200vpm 32M
KARTA GRAFICZNA: NVIDIA GeForce GTS 250
NAPĘDY: TSSTcorp CDDVDW SH-S223L ATA Device
SYSTEM OPERACYJNY: Windons 7 Home Premium x64

Gra jest czysta, jedyne patche które wgrywałem to są te oficjalne, eliminujące błędy. Stery do karty graficznej również aktualne (próbowałem z najnowszymi zalecanymi, oraz z beta).


RE: Wiedźmin 2 - czy jest sens kupować - WildJoker - 06-11-2012 23:22

Na średnich spokojnie ci po tych wszystkich patchach powinno płynnie chodzić.
Mam podobny sprzęt do twojego i też wiedźmin mi na Ultra klatkował, ale na wysokich już się dało w miarę płynnie grać tylko czasem przycięło. Koniecznie odznacz "Uber próbkowanie" w opcjach gry, bo to zrzera najwięcej zasobów.


RE: Wiedźmin 2 - czy jest sens kupować - Neross - 30-04-2014 20:52

karta troche słaba ale myśle że na średnich detalach spokojnie możesz grać


RE: Wiedźmin 2 - czy jest sens kupować - vankosiara - 30-04-2014 21:03

A komputer ogółem dobrze chodzi?
Może to być wina zasilacza.

btw. za słaba karta na taki procesor ;(


Wiedźmin 2 - czy jest sens kupować - Hybrid1990 - 16-08-2020 10:26

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.