Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Shoutbox - ban - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Shoutbox - ban (/Temat-Shoutbox-ban-53642)



Shoutbox - ban - kipeer - 18-05-2012 21:42

Nie wiem, morgoth mnie powyzywał, jakiś dawid dał motke której nie używał przez jakiś czas ( sam to określił ). Jakieś dziecko neostrady po seansie z matkami ( I meet your mom ) mnie wyzywa.

Ja nie wiem, wykorzystuje ostatnie dolary na necie wchodze na stronke. Chce popisać frywolnie to wchodze na Shoutboxa - żeby nie bylo spamu. A Jeppers lache kładzie i mnie zbanował.

Czy można uzyskać odpowiedź od Pana szanownego Admina który w granicy wieku, jest troche młodszy ode mnie :-)


Edit1: Nie przeklinałem, i nie wyzwałem nikogo poza rozmową Morgo

Edit2: Nie wyzywałem, nie obrażałem. No może kiedy Morgoth dziecko troski mnie zaczeło wyzywać od debila to się w tekscie spieniłem ale tak naprawde w rzeczywistości nie przejawiam agresji na klawiaturze jak M2 [Angry German Kid]


RE: Shoutbox - ban - MareKSG - 18-05-2012 22:52

Jeżeli jesteś tak stary to nie zachowuj się jak 10-cio letni niedorozwój z downem i adhd w pakiecie. "Morgoth dziecko troski", "Jakieś dziecko neostrady" - dziękuję dobranoc.


RE: Shoutbox - ban - Driver - 18-05-2012 22:53

Cytat:Czy można uzyskać odpowiedź od Pana szanownego Admina który w granicy wieku, jest troche młodszy ode mnie :-)

Umyslowo jest o wiele starszy.


RE: Shoutbox - ban - kipeer - 20-05-2012 17:16

marek, nie stosuje flaymu jak poniektórzy