Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
v2 - brak konta? Badziew? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: v2 - brak konta? Badziew? (/Temat-v2-brak-konta-Badziew-53637)



v2 - brak konta? Badziew? - kipeer - 18-05-2012 19:57

Wtf? Widze, że akcja niewypaliła. Sam sprawdzałem strone ok. 4 w nocy 15 i niewidziałem updatu ( Wydawało mi sie, że 15.05 będzie równo o 00:00:01sek )
Doszło do tego, że teraz nawet nie moge sie zalogować do konta co jest grane? Strona miała być odrazu działać, a widać XXXX bugów :-) widać jakaś fajtłapa się zajęła bo nawet formularz kontaktowy nie działa na javascripcie beka

Ciekawe czy odzyskam swoje pieniądze :-)


ediut(łacham z słowo debiut i powiazuje z hasłem v2) : FireBug?


RE: v2 - brak konta? Badziew? - Tochkan - 18-05-2012 20:06

Dziwne, bo mi jakoś przywrócili pieniądze, były problemy z postbackiem.


RE: v2 - brak konta? Badziew? - kipeer - 18-05-2012 20:11

(18-05-2012 20:06)Tochkan napisał(a):  Dziwne, bo mi jakoś przywrócili pieniądze, były problemy z postbackiem.

Wszystko fajne, ładna szata graficzna. Najgorsze, że reszte kont także niedziała( z oryginalnymi danymi osobowymi Smile ) na których mam więcej pieniędzy.

Napisałem, że nie działa kontakt a wielce admin zwany nazwą FireCash jaśniepan nie umieścił kontaktu do działu technicznego.

Widać brak profesionalizmu i prostote wykorzystał i władował w taką strone którą ktoś w miedzy czasie shackuje. Zresztą z tego co słyszałem wyciek danych już był impreza

ale nie namawiam do zakładania tam konta, zwykla dyskusja Smile


RE: v2 - brak konta? Badziew? - szpilmen - 18-05-2012 22:03

Czy Wy nie umiecie czytać ?

Cytat:Jeśli posiadasz już konto w firecash.org przed pierwszym logowaniem musisz skorzystać z funkcji przypominania hasła. Przepraszamy za utrudnienia, sytuacja powstała w związku ze zwiększeniem zabezpieczeń



RE: v2 - brak konta? Badziew? - kipeer - 18-05-2012 22:22

(18-05-2012 22:03)szpilmen napisał(a):  Czy Wy nie umiecie czytać ?

Cytat:Jeśli posiadasz już konto w firecash.org przed pierwszym logowaniem musisz skorzystać z funkcji przypominania hasła. Przepraszamy za utrudnienia, sytuacja powstała w związku ze zwiększeniem zabezpieczeń

User
with such email address does not exist
( w tuńczykowej otoczce )

Kont mam ponad 20, w tym ok. 15 gdzie posiadają aliasy standartowe (o2,go2,prokonto itd. nie chce wspomnieć, że są dodatkowe adresy anty spamowe z ktorych także korzystam)

Uważasz mnie za idiote? Najwyraźniej przeczytałeś trzonek tematu, bo nie zwróciłeś uwagi na to, że jakbyś władował 10$ na premium w wersji 1v to nawet nie ma źródła w formie kontaktu bo strona na której wysyłasz formularz kontaktowy nie działa Smile


edit: mysle, że nikt nic w przeciągu tego weekendu nie powie nic mądrego więc można wstawić temat do kosza Smile.


RE: v2 - brak konta? Badziew? - szpilmen - 19-05-2012 11:08

(18-05-2012 22:22)kipeer napisał(a):  
(18-05-2012 22:03)szpilmen napisał(a):  Czy Wy nie umiecie czytać ?

Cytat:Jeśli posiadasz już konto w firecash.org przed pierwszym logowaniem musisz skorzystać z funkcji przypominania hasła. Przepraszamy za utrudnienia, sytuacja powstała w związku ze zwiększeniem zabezpieczeń

User
with such email address does not exist
( w tuńczykowej otoczce )

Kont mam ponad 20, w tym ok. 15 gdzie posiadają aliasy standartowe (o2,go2,prokonto itd. nie chce wspomnieć, że są dodatkowe adresy anty spamowe z ktorych także korzystam)

Uważasz mnie za idiote? Najwyraźniej przeczytałeś trzonek tematu, bo nie zwróciłeś uwagi na to, że jakbyś władował 10$ na premium w wersji 1v to nawet nie ma źródła w formie kontaktu bo strona na której wysyłasz formularz kontaktowy nie działa Smile


edit: mysle, że nikt nic w przeciągu tego weekendu nie powie nic mądrego więc można wstawić temat do kosza Smile.

Kontakt do admina, email:
[email protected]

Gadu:
38965086 (ladycarom - adminka)


RE: v2 - brak konta? Badziew? - kipeer - 20-05-2012 17:29

dziekuje, zamknąć można