Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z pobieraniem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Problem z pobieraniem (/Temat-Problem-z-pobieraniem-53566)



Problem z pobieraniem - ProFarT - 16-05-2012 09:33

Witam serdecznie.
Mój problem tyczy się nie tylko serwisu firecash, ale także innych, a wygląda następująco :


Gdy próbuję wykonać jakąkolwiek ofertę, strona z ofertą prawidłowo, otwiera się i tak dalej, ja wpisuję swój numer telefonu, następnie pin.. Wszystko elegancko
[Obrazek: 5yhzkh.jpg]

Ale po tym nic się nie dzieje.
Nadal 'sprawdzanie' i nadal niby jest niewykonana .
Czytałem tematy tutaj i na innych forach, lecz nie udało mi się wyleczyć z problemu.
Zaznaczę, że nie próbuję pobrać od siebie, ni nic w tym stylu.
Starter jest nowy.
Oferty i dane wykonane prawidłowo.

Jakieś propozycję? I szczerzę, proszę o wypowiadanie się w temacie .

Pozdrawiam, ProFarT.


RE: Problem z pobieraniem - n1000 - 17-05-2012 20:18

Niedawno ściągałem poradniki i też było podobnie - spróbuj jeszcze raz wybierając inną ankietę, powinno pójść. U mnie poszło za 3. razem :/


RE: Problem z pobieraniem - xJAmaTOx - 17-05-2012 20:31

Spróbuj tak: jak zrobisz zadanie to naciśnij krzyżyk żeby zamknąć KARTĘ . jak wyskoczy komunikat to kliknij ' pozostań na stronie ' poczekaj z 1 minute nie przełączając karty i dopiero zobacz czy jest już download ;>
Powiedz czy działa .


RE: Problem z pobieraniem - motorola1212 - 17-05-2012 20:35

Najlepiej wykonaj inną ankietę


RE: Problem z pobieraniem - ProFarT - 19-05-2012 09:54

już tak próbowałem, z pozostawaniem na stronie. Też nie działa.

Raz wykonuje ofertę, raz nie .
Ale bez przesady..Przecież skala 1:20 to coś nie do pomyślenia.
@Motorola1212, przy jednym pliku próbowałem wszystkie oferty, żadna nie działała ,a minęło 24h i starter włożony nowy.


RE: Problem z pobieraniem - dziend0bry - 19-05-2012 19:46

Mam ten sam problem.
Probuje pobrac plik (poki co dla testu, gdyz nie chce wrzucac moich linkow, z ktorych nie da sie poprawnie pobrac pliku) i niestety po wypelnieniu oferty przez kolege nie dostaje pliku do pobrania, jak rowniez nie ma pieniedzy na moim koncie.
Wielka jedna lipa, CF dziala znakomicie. 20$ w 1 dzien wbite, lecz co z FC?


RE: Problem z pobieraniem - Dennisek78 - 19-05-2012 20:21

Poczekajcie aż firecash się do konća "postawi" jak narazie nie warto tam zarabiać tylko czekać aż wszystko ogarną, mogli naprawdę napisać będzie otwarte jeżeli wszystko dopracujemy a tu taki epic fail ;/


RE: Problem z pobieraniem - dziend0bry - 19-05-2012 21:10

Ale wiesz, takie bledy pojawialy sie takze na starszej wersji FC, ale dopiero po zniknieciu ofert typu "Wyjac test aby wygrac Iphone" "Chcesz wygrac IPAD2?" - te oferty dzialaly w 100% oraz pieniadze byly naliczane. Po ich zniknieciu (miesiac temu) zadne nie chcialy dzialac (na pewno w PL)


RE: Problem z pobieraniem - n1000 - 20-05-2012 09:15

Mogli poczekać i dopracować FC v2, a nie wydawać finalną wersję pełną błędów i niedociągnięć, albo moim zdaniem najlepszym wyjściem byłoby dopracowanie starszej, lepszej wersji...


RE: Problem z pobieraniem - dziend0bry - 20-05-2012 18:21

Od: Support <[email protected]>
Do: XXX
Wysłane: 23:37 sobota, 2012-5-19
Temat: Re: Problem z ofertami
Witam,

Tego typu problemy zostaną definitywnie wyeliminowane w niedzielę. Proszę o cierpliwość.


Dziś? Smile