Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Diamond mine MLM - potrzebna opinia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Diamond mine MLM - potrzebna opinia (/Temat-Diamond-mine-MLM-potrzebna-opinia-53565)



Diamond mine MLM - potrzebna opinia - AresxXx - 16-05-2012 08:41

Otrzymałem reklamę tego czego czegoś i nie ukryję, na pierwszy rzut oka wygląda ciekawie, ale dołączenie do kilku programów za 10$ jest podejrzane(mimo wszystko zarobek dla obecnych uczestników pochodzi od wpłat nowych uczestników). Szukałem w sieci więcej informacji, ale znalazłem tylko strony i posty reklamowe, żadnych niezależnych opinii. I tu mam pytanie czy ktoś orientuje się lepiej co to za program?


RE: Diamond mine MLM - potrzebna opinia - tomazzi - 16-05-2012 09:05

piramidki ahhhh piramidki
zawsze możesz być ostatni gdzie nie znajdziesz nikogo co wpłaci i zarobisz wielkie g
chcesz zarabiać samemu bez oglądania się na innych ...
najlepiej inwestować w płacące programy i sam zarobisz bez żadnych piramidek itp itd


RE: Diamond mine MLM - potrzebna opinia - ciamciaj - 16-05-2012 10:12

Tak jak pisze tomazzi.

Polecam Ci tzy programy Banners Broker, Royalty7 oraz JBP. Wybierz ktory najbardziej Ci odpowiada. Oferuje pomoc w pierwszych dwóch. Info w sygnaturze Smile