Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Co zamiast koszulki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Co zamiast koszulki (/Temat-Rozwiazane-Co-zamiast-koszulki-5356)



[Rozwiązane]Co zamiast koszulki - Dragoniter - 17-04-2010 12:29

Co wysyła lockerz zamiast koszulki za uzyskanie statusu z-list?


RE: Co zamiast koszulki - Magnus - 17-04-2010 12:29

Chyba Survival Kit nie długo się przekonam Wink tak samo jak ty pewnie xD


RE: Co zamiast koszulki - Dragoniter - 17-04-2010 12:58

Zobaczymy, co tam wyślą xd


RE: Co zamiast koszulki - WilkuNSX - 17-04-2010 13:00

Ale to dopiero na lato maja wysłać ponoć Sad Sad ja też mam dostać survival Kit Tongue


RE: Co zamiast koszulki - Paviano - 17-04-2010 13:04

Szkoda, że nie prędzej. I tak jak będą wysyłać we wakacje to poczekamy 3 tygodnie.


RE: Co zamiast koszulki - matino3 - 17-04-2010 13:22

Cytat:Dear Mateusz,

Congratulations on becoming a Z-Lister. You are now a member of a very exclusive group of early members. As a member of the Z-List, you will enjoy lots of benefits, including making DOUBLE PTZ every time you log in, answer dailies, invite friends, and
watch videos on PLAY!

We will introduce our new Z-List program this summer, complete with a new package of perks designed exclusively for Z-Listers. While the final package is still top secret, we can say that you'll receive a stylish and sure-to-be envied digital survival kit. We're also going to invite you to be our special guest at events and private sales. We'll contact you within the next couple of months with more information and exciting announcements. For now, just hang tight and enjoy your double PTZ!

Thanks for being a Lockerz member and for achieving Z-List status. Stay tuned as we introduce even more ways for you to earn and use PTZ.

Sincerely,
The Lockerz Crew

Taki dostałem list, z którego wynika, że nagroda to "Digital Survival Kit", który będzie wysyłany tego lata.


RE: Co zamiast koszulki - WilkuNSX - 17-04-2010 13:50

Widze imiennika Tongue Dostałem identyko nawet " Dear Mateusz , " Big Grin


RE: Co zamiast koszulki - Dragoniter - 17-04-2010 14:24

No to sobie poczekamy. Szkoda, że w wakacje, bo wyjeżdżam za granicę wtedy ;/


[Rozwiązane][Rozwiązane]Co zamiast koszulki - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.