Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Crowdcloud - microjob przez facebooka. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Crowdcloud - microjob przez facebooka. (/Temat-Crowdcloud-microjob-przez-facebooka-53538)

Strony: 1 2


RE: Crowdcloud - microjob przez facebooka. - twardy - 21-05-2012 00:06

na czym glownie zrobiles te 11 dolcow?


RE: Crowdcloud - microjob przez facebooka. - infect3d - 21-05-2012 05:44

Review company services i select company services.
Komunikat "There is no..." oznacza że nie ma dla Ciebie pracy, bo nie masz credibility, jakiegoś testu, czy po prostu wybrałeś pusty - polecam przeczytać ich faq, niestety trzeba znać angielski.


RE: Crowdcloud - microjob przez facebooka. - Kzn - 21-05-2012 07:54

Kod:
Dear Dawid (tajne),

Thank you for the work you have been doing for CloudCrowd.

We are happy to inform you that you have been awarded the English Comprehension Credential.

You now have access to a wider range of projects, which increases your income potential. Note that it is possible to lose this credential if the quality of the work you submit does not meet or exceed the project standards.

Respectfully,

CloudCrowd Support


;D


RE: Crowdcloud - microjob przez facebooka. - twardy - 21-05-2012 09:47

po jakims czasie dostales taka wiadomosc? zrobilem wczoraj w nocy tegp testa i nadal nic nie mam Tongue


RE: Crowdcloud - microjob przez facebooka. - infect3d - 21-05-2012 14:20

Ja dostałem praktycznie natychmiast, ale to było w tygodniu. Wypłaty są zawsze dnia następnego ok. 02:30 naszego czasu od poniedziałku do piątku.


RE: Crowdcloud - microjob przez facebooka. - Kzn - 21-05-2012 15:00

(21-05-2012 09:47)twardy napisał(a):  po jakims czasie dostales taka wiadomosc? zrobilem wczoraj w nocy tegp testa i nadal nic nie mam Tongue


Ja dostałem po jakiś 5 minutach ;D


RE: Crowdcloud - microjob przez facebooka. - Kzn - 22-05-2012 18:57

Tutaj taka wypłatka testowa za 15minut roboty (wchodzenie na stronę i potwierdzanie lub zmienianie informacji)

[Obrazek: testowa.png]