Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Crowdcloud - microjob przez facebooka. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Crowdcloud - microjob przez facebooka. (/Temat-Crowdcloud-microjob-przez-facebooka-53538)

Strony: 1 2


Crowdcloud - microjob przez facebooka. - infect3d - 15-05-2012 13:14

Cloudcrowd jest to serwis/aplikacja na facebook'a, która pozwala nam wykonywać mikrozadania polegające na sortowaniu, pisaniu, tłumaczeniu, edytowaniu.

Wymagana jest znajomość języka angielskiego - jest to weryfikowane poprzez odpowiedni test, tak jak i inne umiejętności.

Za sortowanie zazwyczaj płacą 0,02$ do 0,20$, roboty tej jest dużo i wykonanie jednej zajmuje ok. 10-15 sekund jak się nabierze wprawy. Można zarobić nieduże pieniądze, ale nie jest źle. Mi się udało w ok. 3h zarobić 6$. Pieniądze wysyłają codziennie, na konto paypal.

Link bez refa: http://www.cloudcrowd.com/get-started
Link z refem: http://www.cloudcrowd.com/i/kwsopo

[Notka do administratora: wiem, że nie mam 10 postów, forum czytam od dłuższego czasu i wcześniej nie miałem nic sensownego do napisania)

Jestem zadowolony i polecam.


RE: Crowdcloud - microjob przez facebooka. - bartex89 - 15-05-2012 13:45

to wrzuc dowod ze placa


RE: Crowdcloud - microjob przez facebooka. - Adrjan777 - 15-05-2012 14:05

przydałoby się, jakiś poradnik jak zacząć, bo widzę zadania a nigdzie nie mogę ogarnąć jak się go podjąć


RE: Crowdcloud - microjob przez facebooka. - bartex89 - 15-05-2012 14:10

wpierw wyplaty. na gushcloudzie nie było wyplat i okazał sie scamem. Bez potwierdzenia wyplacalnosci szkoda naszego czasu


RE: Crowdcloud - microjob przez facebooka. - infect3d - 15-05-2012 15:09

w załączniku dowód.
A co do poradnika - jak nie znasz angielskiego, to będzie na prawdę ciężko z nim, czy bez niego.


RE: Crowdcloud - microjob przez facebooka. - JaviDesire - 15-05-2012 19:59

A jak i gdzie ten test z anglika się zdaje? i jak to wygląda?


RE: Crowdcloud - microjob przez facebooka. - ovvner - 15-05-2012 21:44

(15-05-2012 19:59)JaviDesire napisał(a):  A jak i gdzie ten test z anglika się zdaje? i jak to wygląda?

Dokladnie,pytam o to samo.


RE: Crowdcloud - microjob przez facebooka. - infect3d - 16-05-2012 06:00

Jak już wejdziecie w aplikacje
To u góry macie zakładki : home, available work, my crowds, about
Wchodzicie w available work =>credentials=>writing=>English Comprehension Test - i postępujecie zgodnie z instrukcjami.
Dobrze ten test zdać na minimum poziom 3 (oceny są od 1 do 5), gdyż wtedy możemy sensownie pracować.
Jest też coś takiego jak credibility -> na początku jest 30, dostajemy lub tracimi za dobrze/źle wykonane zadania - im większe "zaufanie", tym ciężej je stracić i lepsze fuchy możemy dostać, jednak pamiętajcie żeby dokładnie czytać instrukcje i robić to nie na odwal się(może to spowodować nawet zawieszenie konta), później wraz z wprawą będzie to się robić coraz szybciej. Na początek jako prace polecam tą w categorization, przyjemna i dobrze płatna.


RE: Crowdcloud - microjob przez facebooka. - infect3d - 20-05-2012 12:46

Dla tych co jeszcze wątpią wrzucam moje zarobki z ostatnich kilku dni - nie pracowałem dużo, bo mam juwenalia Smile warto.


RE: Crowdcloud - microjob przez facebooka. - HardCoreSex - 20-05-2012 17:40

Cytat:There is no more work for you on this project right now.
O co z tym chodzi? Wszędzie mi to pisze.