Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na projektowaniu i sprzedaży odzieży - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na projektowaniu i sprzedaży odzieży (/Temat-Zarabiaj-na-projektowaniu-i-sprzedazy-odziezy-53536)

Strony: 1 2


Zarabiaj na projektowaniu i sprzedaży odzieży - Kashino - 15-05-2012 11:47

Witam ostatnio sporo szperałem na temat zarabiania w internecie. W końcu wpadłem na ciekawą Polską stronę, na pewno wypłacalną. Co musisz zrobić zarejestrować się. Zakładasz sklep całkowicie za darmo np taki : robisz koszulki, bluzy i inne gadżety z logami / grafikami jakie tylko chcesz ustalasz marże ile % jest dla Ciebie, wystawiasz i dbasz tylko o promocje własnego sklepu. Nic za to nie płacisz, wysyłką i tworzeniem koszulek zajmuję się serwis. Ile zarobisz? to zależy tylko wyłącznie od Ciebie. Do tej pory wszyscy użytkownicy zarobili: 110 350,93 PLN i cały czas rośnie.

Z czystym sumieniem mogę polecić ten serwis, na pewno się nie zawiedziesz wystarczy tylko oryginalny pomysł na nazwę sklepu i grafiki na odzież.

Masz jakieś pytania? śmiało pisz w temacie. pozdrawiam.

EDIT: Nie wiedziałem, że nie mogę wstawiać reflinka, ponieważ nie mam 10 postów link wyżej usunięty.
Czysty link: http://cupsell.pl


RE: Zarabiaj na projektowaniu i sprzedaży odzieży - bios - 15-05-2012 13:07

Ref w linku Smile


RE: Zarabiaj na projektowaniu i sprzedaży odzieży - Dennisek78 - 15-05-2012 13:25

@Za mało postów na reflinka, myślę Bios że to zgłosiłeś. :-)


RE: Zarabiaj na projektowaniu i sprzedaży odzieży - bios - 15-05-2012 13:40

Pewnie, że tak Smile


RE: Zarabiaj na projektowaniu i sprzedaży odzieży - HardCoreSex - 18-05-2012 10:34

Macie już jakieś dowody wypłat? Bardzo interesujący serwis.


RE: Zarabiaj na projektowaniu i sprzedaży odzieży - Max998 - 18-05-2012 10:42

Widziałem gdzieś na naszym forum w galerii zdjęcie użytkownika który dostał od nich 100zł. wypłaty. Smile
Ja zrobiłem 3 koszulki, trochę pospamowałem tu i tam i na tym się skończyło.


RE: Zarabiaj na projektowaniu i sprzedaży odzieży - thomasward - 18-05-2012 11:15

Brzmi ciekawie, a jakieś porady na początek?


RE: Zarabiaj na projektowaniu i sprzedaży odzieży - Max998 - 18-05-2012 11:51

Tu nieco więcej: http://zarabiam.com/Temat-cupsell-pl-wlasny-sklep-z-koszulkami-46161


RE: Zarabiaj na projektowaniu i sprzedaży odzieży - xJAmaTOx - 18-05-2012 12:42

Co do wypłat to był w galerii dowód wypłaty ;>


RE: Zarabiaj na projektowaniu i sprzedaży odzieży - cashool - 19-05-2012 15:56

wypłaty są od 200 zł (100zł po kontakcie z nimi) przelewem do banku. wystawiane są faktury i inne papierki i na wszystko czeka się od 2 tygodni do 1 miesiąca..
jak dla mnie ta strona jest nieopłacalna, wgl te szaty graficzne strony jakie dają to chyba z przed dekady a loga na koszulkach są takie małe że każdy klient będzie się skarżyć.
oczywiście na stronie jest też parę błędów na naszą korzyść np. podwójne zamówienie, ale klientom raczej to się nie podoba..
w sumie na tej stronie moje zarobki miesięczne były w granicach 400-1000zł, ale skończyłem z nią po tym co widzę co oni robią z klientami.

pozdrawiam
Cs