Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Liberty Reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Liberty Reserve (/Temat-Liberty-Reserve-53521)



Liberty Reserve - VePest - 14-05-2012 21:33

Witam. Chciałbym się zapytać jak mogę wypłacić z Liberty Reserve pieniądze na konto bankowe i jak mogę je wpłacić z konta bankowego.


RE: Liberty Reserve - nitram - 14-05-2012 21:45

Nie ma takiej bezpośredniej możliwości, możesz skorzystać z kilku kantorów online podanych właśnie na stronie Liberty Reserve w zakładce Buy/Sell LR po lewej stronie.
Drugi sposób to dokonać wymiany z innym użytkownikiem czyli ktoś Tobie przelewa pieniądze na LR a Ty mu na bank bądź odwrotnie.
Jak coś to ja chętnie w jedną stronę się wymieniam czyli kupię od Ciebie LR a wpłacę Ci pieniądze na Bank. Szczegóły masz poniżej: Kantor U nitram'a.


RE: Liberty Reserve - pretendin - 24-07-2012 09:18

kasę z liberty reserve przelewasz na kantor bitcoin- Mtgox
Potem w tym kantorze kupujesz bitcoin za $ i od razu sprzedajesz za PLN
Następnie transferujesz z MtGox na swoje konto.
Wychodzi z tego 11% więcej kasy niż standardową metodą.


dokładny opis http://zarabianie-w-sieci.com.pl/84/jak-transferowac-pieniadze-z-libertreserve-przy-pomocy-bitcoin/


RE: Liberty Reserve - startchips - 25-07-2012 13:26

Ja polecam liliontransfer.org .

Dziś właśnie z mBanku zrobiłem z nimi transfer na LR i poszło bez problemu, poszedłem kosić trawę, wracam wbijam na pocztę a tu, że wszystko zakończone i kasa na LR już była, czyli jakieś 2.5h mnie nie było.

Zrób konto tam i również w odwrotną stronę można, ale jest jedna wada, z LR na PayPal i z PayPal do banku dopiero można. Ale zawsze jest wyjście. Oferuję pomoc na PW.