Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
merlin.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: merlin.pl (/Temat-merlin-pl-53503)



merlin.pl - tomazzi - 14-05-2012 13:41

witam serdecznie

chciałem zapytać o wasze opinie o tym sklepie, bo ja szczerze mówiąc podchodzę "ostrożnie" do czegoś co działa ze swoją sprzedażą w internecie
dlatego np nie korzystałem nigdy, nie korzystam i korzystać nie będę z serwisu allegro

chodzi mi o to czy ktoś dokonywał z forum u nich zakupów gier, płyt czy filmów
jaki jest czas realizacji, czy nie ma problemu z dotarciem rzeczy ( chociaż po naszej kochanej poczcie polskiej też można spodziewać się wszystkiego), w jakim stanie przychodzą rzeczy czy są oryginalnie zapakowane itp itd

proszę o opinie osób które z tego sklepu korzystały
chciałem też zapytać jakie są u nich kanały płatności, czy np można zapłacić z paypal za pośrednictwem jakiegoś operatora płatności jeśli taki kanał mają

z góry dziękuję za wasze opinie Smile


RE: merlin.pl - Daminn - 16-05-2012 21:19

Sklep, o ile dobrze pamiętam, reklamował się nawet w tv. Wystarczy wpisać "sklep" - opinia w google i masz wszystko.


RE: merlin.pl - bartex89 - 16-05-2012 21:31

ostatnim razem kupowalem u nich w 2011 roku i wszystko było ok. Solidnie zapakowane, dostawa blyskawiczna i wszystko było na stanie. Realizowałem bon i nie było problemow


RE: merlin.pl - tomazzi - 17-05-2012 10:19

dzięki za opinie Smile
a czy ktoś coś może powiedzieć na temat kanałów płatności ?
czy jest paypal, czy mają np jakieś przelewy on-line gdzie byłby akceptowany paypal


RE: merlin.pl - Max998 - 17-05-2012 10:33

Korzystałem tylko raz z Merlina ale od razu się sparzyłem.
Dwa miesiące przed premierą gdy Battlefield 3 zamówiłem pre-order właśnie tam bo mieli jeszcze sporo wolnych sztuk. Wszystko na początku było ładnie i pięknie aż do dnia przed premierą kiedy to zostałem poinformowany o tym, że nie dostane gry bo już jej nie ma i proponują mi zwykłą wersję o 10 zł tańszą od początkowego zamówienia (230 zł.).. Padłem.. Undecided
Czekałem dwa miesiące podjarany po to żeby na dzień przed premiera napisali, że już niema..
Niestety nie kupiłem sobie już tego specjalnego wydania bo nie było już nigdzie dostępne.

Nie polecam.


RE: merlin.pl - tomazzi - 24-05-2012 11:19

a czy ktoś coś może powiedzieć na temat kanałów płatności ?
czy jest paypal, czy mają np jakieś przelewy on-line gdzie byłby akceptowany paypal