Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Anulowanie zamówienia z restock'u - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Anulowanie zamówienia z restock'u (/Temat-Anulowanie-zamowienia-z-restock-u-5350)



Anulowanie zamówienia z restock'u - Shooters123 - 17-04-2010 11:17

Witam otrzymałem dziś taką wiadomość:
Cytat:
Dear Lockerz Member:

We're writing about your recent redemption request. We've reviewed your order and are unable to fulfill your redemption request. We've found some issues with your account, which may include a lack of legitimate PTZ or a violation of our Terms. We are deducting points from your account as a penalty. If you feel this decision was in error, please contact [email protected].

Thank you!

The Lockerz Crew
Mógłby mi ktoś to przetłumaczyć?


RE: Meil od lockerz - Aja - 17-04-2010 11:26

(17-04-2010 11:17)Shooters123 napisał(a):  Witam otrzymałem dziś taką wiadomość:
Cytat:
Dear Lockerz Member:

We're writing about your recent redemption request. We've reviewed your order and are unable to fulfill your redemption request. We've found some issues with your account, which may include a lack of legitimate PTZ or a violation of our Terms. We are deducting points from your account as a penalty. If you feel this decision was in error, please contact [email protected].

Thank you!

The Lockerz Crew
Mógłby mi ktoś to przetłumaczyć?

Nie jest to najmilsza wiadomosc...

Cytat: Piszemy do ciebie z powodu twojego zamówienia z ostatniego restocku. Sprawdzilismy twoje zamowienie i nie jestesmy wstanie spełnic twojego zamowienia. Znalezlismy problemy zwiazane z twoim kontem, ktore moga dotyczyc bezprawnie zdobytych punktow lub naruszeniem naszych zasad. Odejmujemy punkty z twojego konta jako kare. Jeśli uwazasz ze ta decyzja to pomylka to napisz na [email protected].
Dziekujemy!



RE: Meil od lockerz - Shooters123 - 17-04-2010 11:32

Ok, ok... punkty odjęli i ta kara czyli następny restock już zamówię normalnie coś?


RE: Meil od lockerz - Aja - 17-04-2010 11:37

ta na nastepnym juz normalnie mozesz zamowic


RE: Meil od lockerz - swacik - 17-04-2010 11:40

ile tych pktów odejmują? połowę czy wszystkie Ci skasowali?


RE: Anulowanie zamówienia z restock'u - Kilol - 17-04-2010 11:47

Tak zapytam - Co zamawiałeś ?


RE: Meil od lockerz - Aja - 17-04-2010 11:51

(17-04-2010 11:40)swacik napisał(a):  ile tych pktów odejmują? połowę czy wszystkie Ci skasowali?

tyle ile kosztowala nagroda


RE: Anulowanie zamówienia z restock'u - Shooters123 - 17-04-2010 12:20

Koszulkę zamówiłem za 300PTZ (bo tylko one były dostępne 20 sekund po starcie restocku) i tyle odjęli ;/


RE: Meil od lockerz - szulakaluble - 17-04-2010 12:22

(17-04-2010 11:51)Aja napisał(a):  tyle ile kosztowala nagroda

Raczej nie. Kasują polowe ogólnej ilości ptz


RE: Meil od lockerz - Aja - 17-04-2010 17:14

(17-04-2010 12:22)szulakaluble napisał(a):  
(17-04-2010 11:51)Aja napisał(a):  tyle ile kosztowala nagroda

Raczej nie. Kasują polowe ogólnej ilości ptz

Narzekasz na wszystkich którzy pisza a nie maja zielonego pojecia a sam to robisz gratulacje...