Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reklamy w buxach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Reklamy w buxach (/Temat-Reklamy-w-buxach-53472)



Reklamy w buxach - gharalion - 13-05-2012 16:58

siema Wink
mam pytanie odnośnie buxów, a dokładnie reklam na buxach. Który z buxów jest najlepszy? Chodzi mi o natychmiastowe dodanie reklamy, żeby był tani i najlepiej z dużą ilością uzytkowników, żeby 1k wyświetleń wyklikali w 24, ew 48h


RE: Reklamy w buxach - pampuch721 - 13-05-2012 17:31

Jeśli masz na myśli buxhosty to bardzo odradzam -ani razu nie złapałem refa z reklam na buxhostach. Ewentualnie bannery. reklama PTC na buxhostach to porażka wg mnie... Autosurfy już chyba były lepsze;p
Jeśli chodzi o inne buxy to nie mam doświadczenia bo tam nie wykupowałem. Tak czy siak jeśli chcesz zainwestować w reklamę to nie na buxhostach, są lepsze stronki do tegoTongue Na buxhostach często dają darmowe bonusy do PB za co na wstępie można wykupić jakąś reklamę i z tego najlepiej korzystać.


RE: Reklamy w buxach - thomasward - 13-05-2012 17:39

Zgodze się w części z powyższym użytkownikiem, ale mimo to polecam dwa zaufane, płacące buxhosty - buck$4$hare$ i KissMyBux. Są to tzw. buxhosty aurorkowe. Polecam zarejestrować się z reflinka w sygnaturze, wykilkać reklamy za 1 dzień i dodać to do bonusu w PB. Smile


RE: Reklamy w buxach - gharalion - 13-05-2012 17:58

Nie chodzi mi o rejestracje z reflinków. Mam program, który płaci za wejścia na podany link. Ten link zmienia się co 24h więc zależy mi na dużej ilości liczbie klikających.


RE: Reklamy w buxach - thomasward - 13-05-2012 18:08

W obu programach jest zalogowanych stale około 100 użytkowników, ale jeśli chodzi o taki program bardziej polecam Buck$, tam więcej osób klika. Taka reklama na 30 klików - jakby jej nie było. Polecam tam wykupić na jakieś 1000 klików reklamę - będzie idealnie.