Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na forum dyskusyjnym - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Zarabianie na forum dyskusyjnym (/Temat-Zarabianie-na-forum-dyskusyjnym-53459)

Strony: 1 2


Zarabianie na forum dyskusyjnym - Dox - 13-05-2012 11:58

Witam, co polecacie na początek, na zarobek przez umieszczenie reklam na moim forum ? Najlepiej, żeby płatność odbywała się przez PayPal i żeby był to sprawdzony program. Dodam, że sprawdzałem już adf.ly i cpmprofit, więc proszę o inne strony. Pozdrawiam i z góry dzięki Smile


RE: Zarabianie na forum dyskusyjnym - Admin - 13-05-2012 12:14

adtaily, równiez mają płatność paypal.


RE: Zarabianie na forum dyskusyjnym - Dox - 13-05-2012 12:18

ok, dzięki już sprawdzam Smile


RE: Zarabianie na forum dyskusyjnym - Dox - 02-07-2012 10:23

patrzyłem, ale niestety nie mogę się rozeznać na AdTaily.

Znacie coś jeszcze z wypłatą na PayPal?
odpadają : ecpm, binlayer i adfreestyle

najlepiej sprawdzone systemy

dzięki z góry


RE: Zarabianie na forum dyskusyjnym - Admin - 02-07-2012 10:25

nie zarobisz w żadnym programie partnerskim jeśli nie masz ruchu, a niestety 4pocket jest martwe, pomijam fakt że sama domena nic nie mówi.


RE: Zarabianie na forum dyskusyjnym - Dox - 02-07-2012 12:05

no niestety ostatnio coraz mniej osób wchodzi, tak to zawsze na Cpm troche grosza wpadło, a teraz nie ma dobrego programu dla mojej strony,, musiałbym mieć dużo więcej wejść jak mówisz..
spróbuję jeszcze coś wykombinować bo ostatnio nie miałem czasu, a jak nie to zajmę się czymś innym, może jakiś upload;]


RE: Zarabianie na forum dyskusyjnym - Szakallt - 02-07-2012 12:10

(02-07-2012 10:25)Admin napisał(a):  nie zarobisz w żadnym programie partnerskim jeśli nie masz ruchu, a niestety 4pocket jest martwe, pomijam fakt że sama domena nic nie mówi.
4pocket może mówi np "dla/na urządzenia przenośne"... Wink


RE: Zarabianie na forum dyskusyjnym - Yogii - 02-07-2012 19:30

jaka tematyka forum?


RE: Zarabianie na forum dyskusyjnym - Dox - 02-07-2012 21:06

sprzęt przenośny (spójrz sygnę)


RE: Zarabianie na forum dyskusyjnym - Yogii - 02-07-2012 21:25

nie moja dziedzina ale....... polecam bukmachera lub......... podejrzyj konkurencje co reklamuje