Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Restock w kwietniu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Restock w kwietniu (/Temat-Rozwiazane-Restock-w-kwietniu-5344)



[Rozwiązane]Restock w kwietniu - Artur1995Zdw - 17-04-2010 09:11

Witam!
Mam takie pytanko. Przez cały miesiąc, od poprzedniego restock'u, nie zaglądałem na LockerZ, bo nie mogłem filmików oglądać. A teraz nie wiem czy wiadomo już coś o restock'u w kwietniu? Jeśli ma się odbyć ;D
Jak zawsze będę wdzięczny za pomoc.


RE: Restock w kwietniu - Gumowy - 17-04-2010 09:22

Będzie pod koniec kwietnia restock. Jeszcze jakiś szczegółowych informacji nie podawali.


RE: Restock w kwietniu - Magnus - 17-04-2010 09:23

Restock w kwietniu już był ... Wink Trzeba było zebrać 200PTZ w przeciągu 10 dni od 3 do 13 ... i jak się zebrało miało się dostęp do niego ... / Jak Ci filmiki nie chodzą w poradnikach masz różne sposoby na ten problem .../Ma być jeszcze jeden restock


[Rozwiązane][Rozwiązane]Restock w kwietniu - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.