Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Worldfinanceclub warunki lepsze niż NanoEarn - Płaci - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Worldfinanceclub warunki lepsze niż NanoEarn - Płaci (/Temat-Worldfinanceclub-warunki-lepsze-niz-NanoEarn-Placi-53433)



Worldfinanceclub warunki lepsze niż NanoEarn - Płaci - rincorn - 12-05-2012 18:00

Na początku mojej przygody z inwestowaniem natknąłem się na pewien program w którym zainwestowałem na próbę 10$ w 1-dniowym planie-wypłatę otrzymałem po kilku godzinach od zlecenia oto ona :

[Obrazek: 2v96akw.png]

Poźniej kompletnie wypadł mi ten program z głowy ale dziś znów sie na niego natchnąłem i okazuje się że trzyma się świetnie i robi niezłe zamieszanie wśród inwestorów zwłaszcza plan 10-dniowy w którym otrzymujemy 180% depozytu!!!Program wypłaca ciągle pieniądze.

[Obrazek: 468x60.gif]

Oto trochę statystyk:
[Obrazek: 14xlcau.png]
A to dowód że ciągle wypłaca :
http://www.allhyipmonitors.com/details/worldfinanceclub.com

Program jest chroniony przez Ddos protection
Obsługuje : Alertpay,LibertyReserve i Perfectmoney
Minimalny depozyt to 10$

Oto dostępne plany jakie Nam oferuje Worldfinanceclub :
[Obrazek: 4vfu35.png]
[Obrazek: 1zdvotw.png]

Zapraszam do Rejestracji : http://worldfinanceclub.com/


RE: Worldfinanceclub warunki lepsze niż NanoEarn - Płaci - rincorn - 12-05-2012 18:02

A oto moje 2 dzisiejsze wypłaty:
[Obrazek: zjxdfm.png]

[Obrazek: k01vlx.png]


RE: Worldfinanceclub warunki lepsze niż NanoEarn - Płaci - Lolericeer - 12-05-2012 18:56

Program przedstawia się ładnie, jak będę miał kasę to zainwestuję Wink
10$ na testy to nie dużo, ale też i nie mało, ale może mi się zwróci Tongue
EDIT: Ktoś może coś wie więcej na temat tego serwisu? Coś mi się wydaje, że się szybko zwiną.


RE: Worldfinanceclub warunki lepsze niż NanoEarn - Płaci - nitram - 12-05-2012 20:15

Brak czystego linku zgłoszone

magnus dzieki za zgloszenie.edytowane


RE: Worldfinanceclub warunki lepsze niż NanoEarn - Płaci - jwawrz - 15-05-2012 23:29

Właśnie 2 dni temu otworzyłem konto u nich wpłaciłem 10$ i już nie mogę się zalogować na ich strony , czyli chyba już można uznać że po temacie co ?


RE: Worldfinanceclub warunki lepsze niż NanoEarn - Płaci - ciamciaj - 16-05-2012 08:41

Co z tego ze warunki lepsze jak znany jest w takich przypadkach trend czym lepsze warunki-> tym szybciej sie zwina. Jedyny wyjatek to Royalty7 ktory mimo super warunków trzyma się stabilnie Smile


RE: Worldfinanceclub warunki lepsze niż NanoEarn - Płaci - mireck - 16-05-2012 15:34

Na strone normalnie można się zalogować Wink Dziś zlecona wypłata pierwsza, oby się udało Big Grin