Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Diablo III - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: Diablo III (/Temat-Diablo-III-53357)

Strony: 1 2 3


Diablo III - nitram - 10-05-2012 22:27

Temat założony ponieważ chcę się zorientować kto kupuje i czy w ogóle ktoś kupuje Diablo III bo premiera tuż tuż.
Jak wiadomo najlepiej się gra zespołem więc nie wiem czy kupować czy nie bo samemu to nudno będzie się grało.
Jak nikt nie kupuje to wolę odłożyć pieniądze na spadochron Big Grin


RE: Diablo III - Admin - 10-05-2012 23:40

mnie kusi bardzo Smile tez jestem ciekaw czy wiecej sie Nas naskłada Smile
ile najtaniej za wersje na cd?


RE: Diablo III - Jeppers - 10-05-2012 23:44

ceny na allegro od 160-170


RE: Diablo III - Admin - 11-05-2012 00:03

widziałem tylko nie doczytałem czy to za cd czy samego cd keya


RE: Diablo III - Nikodemsky - 12-05-2012 16:45

na grymel.pl mieli preorder z kurierem gratis, wszystko się wyprzedało już w pierwszy dzień ;p

Na amazonie przez jakiś czas było za 42$, szybko się wyprzedało i teraz tylko oferty za 59,99$(tak samo na ebayu), doszły mnie również słuchy, że w media-expert będzie wyprzedaż za 140zł(nie wiem na ile to prawda),

jak dla mnie życzą sobie trochę za dużo, jak na grę hack and slash która jest zautomatyzowana w 80%, jestem wielkim fanem diablo 1(a konkretnie hellfire, polecam mod The Hell) gdzie był klimat i przyjemność z gry, dwójka bardziej śmierdziała komercją ale też dało się grać, trójka niestety jest mało interesująca(fabuła też wyssana z palca),

jako iż jednak fan serii, będę musiał zagrać, tylko poczekać aż cena dojdzie do poziomu wartego zakupu samej gry Smile


RE: Diablo III - generation7 - 14-05-2012 00:24

Ja tam czekam na rip'y. Ups znow na siebie donosze w internecie? :-)


RE: Diablo III - Nikodemsky - 14-05-2012 00:51

Piractwo jest było i będzie ale fakt lepiej się nie afiszować w ten sposób,a za D3 to zabierze się na pewno legendarna grupa która obrobiła zarówno D1 jak i D2 Smile

Ja jestem ciekawy samej rozgrywki, najbardziej zabolało mnie automatyczne przypisywanie atrybutów i grafika bardziej przypominająca Torchlight czy Titan's Quest niż Diablo.


RE: Diablo III - generation7 - 14-05-2012 04:53

(14-05-2012 00:51)Nikodemsky napisał(a):  Piractwo jest było i będzie ale fakt lepiej się nie afiszować w ten sposób,a za D3 to zabierze się na pewno legendarna grupa która obrobiła zarówno D1 jak i D2 Smile

Ja jestem ciekawy samej rozgrywki, najbardziej zabolało mnie automatyczne przypisywanie atrybutów i grafika bardziej przypominająca Torchlight czy Titan's Quest niż Diablo.
Ogolnie grafika ładna, ale fabuła to nie ta co kiedyś. Brakowało mi możliwości zapisu każdego ruchu i zrobienie z tego filmu pęłnometrażowego Smile LOLLLLLL

Pozatym d3 kupie jak zaplace rachunki Smile teraz jestem prawie 700% zarobiony od włożenia pierwszej kwoty Smile


RE: Diablo III - Rio - 16-05-2012 17:11

Jak by ktoś kupił to mógłby mi odstąpić ten kod,który pozwala zagrać w betę bo przegapiłem a chcę się zorientować czy na moim lapku będzie bardzo cięło Wink


RE: Diablo III - adik0070 - 17-05-2012 14:17

Ale ludzie sie dali.. http://mistrzowie.org/429615/Klucz-do-Diablo-3