Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
mBank i wpłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: mBank i wpłaty (/Temat-mBank-i-wplaty-53339)



mBank i wpłaty - Raydetth - 10-05-2012 12:35

Witam, w poniedziałek przez internet wpłaciłem na PayPal 40 złotych i jeszcze na taką serwerownie 30 złotych przez internet z konta mBank, a pieniądze nie doszły dziś :/ Czy mogą być jakieś problemy? Dodam, że kasa z konta została prawidłowo, a na PP dałem "Dodaj błyskawicznie".


RE: mBank i wpłaty - generation7 - 10-05-2012 12:47

(10-05-2012 12:35)Raydetth napisał(a):  Witam, w poniedziałek przez internet wpłaciłem na PayPal 40 złotych i jeszcze na taką serwerownie 30 złotych przez internet z konta mBank, a pieniądze nie doszły dziś :/ Czy mogą być jakieś problemy? Dodam, że kasa z konta została prawidłowo, a na PP dałem "Dodaj błyskawicznie".
Kod:
zaraz sprawdze swoj paypal i Ci powiem :)

edit:
Potwierdzenie doładowania konta PayPal prześlemy na Twój adres e-mail zarejestrowany w systemie PayPal.

Jeśli imię i nazwisko, na które otwarto rachunek bankowy, są niezgodne z imieniem i nazwiskiem posiadacza konta PayPal, błyskawiczne doładowanie konta PayPal nie powiedzie się. Pieniądze (kwota doładowania) zostaną zwrócone w ciągu 6 dni roboczych na rachunek bankowy, z którego zlecono przelew. O ewentualnym zwrocie powiadomimy Cię w wiadomości e-mail.

ale pieniędzy jeszcze nie zaobserwowałem... czekam i zaraz zadzwonie na infolinie

[Obrazek: ejdwth.jpg]

Kasa przyszła bezpośrednio, zadzwoniłem i pani oznajmiła mi, że 15 minut max powinno dojść.

Email po doladowaniu konta:
Twoje konto PayPal zostało pomyślnie doładowane. Pamiętaj, że podstawowy adres e-mail podany dla Twojego konta PayPal musi być potwierdzony, aby pieniądze zostały uznane w saldzie konta.

A jak nie to musisz do nich zadzwonićSmile


RE: mBank i wpłaty - Raydetth - 10-05-2012 12:55

Dzięki za pomoc i czekam Wink
@edit
Dziękuje! Kto by pomyślał, że tu chodzi o e-mail, a wydawało mi się, że go potwierdziłem Smile! Jednak serwerownia tego nie dotyczy i dalej tam kasy nie maSad Chodzi mi tu o serwery Minecraft dla brata: craftserve.pl


RE: mBank i wpłaty - generation7 - 10-05-2012 13:24

(10-05-2012 12:55)Raydetth napisał(a):  Dzięki za pomoc i czekam Wink
@edit
Dziękuje! Kto by pomyślał, że tu chodzi o e-mail, a wydawało mi się, że go potwierdziłem Smile! Jednak serwerownia tego nie dotyczy i dalej tam kasy nie maSad Chodzi mi tu o serwery Minecraft dla brata: craftserve.pl
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/pi/92/ne/6exqdo.jpg

Big Grin szczęście w nieszczęściu.


RE: mBank i wpłaty - Raydetth - 10-05-2012 13:39

Widziałem pozytywne opinie na temat tej serwerowni. Straciłem chyba tylko 30 złotych


mBank i wpłaty - Hybrid1990 - 06-02-2021 20:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.