Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[zamówienia] Poradnik o bukmacherce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [zamówienia] Poradnik o bukmacherce (/Temat-zamowienia-Poradnik-o-bukmacherce-53308)



[zamówienia] Poradnik o bukmacherce - Jeppers - 09-05-2012 14:39

Witam,

Sprawdzam zainteresowanie na poradnik o bukmacherce, od razu mówię, że metoda, którą mam zamiar przedstawić jest inna od wszystkich innych znajdujących się w sieci, szczerze to nie widziałem jej opisanej.

Krótki opis :

- nie gwarantuję, że za każdym razem wygrasz, zależy to tylko od Ciebie i od tego ile masz wolnego czasu i oczywiście szczęścia (nie ukrywam, że jeżeli się przyłożysz możesz znaleźć zakłady o przyzwoitym kursie i sporym prawdopodobieństwie),
- musisz mieć swój wkład, jak to w bukmacherce, "nie grasz, nie wygrasz",
- musisz mieć ukończone 18 lat, chyba, że coś wykombinujesz,
- nie daje gotowych typów,
- w poradniku przedstawiona zostanie metoda, która ma Ci pomóc w zdobywaniu typów,

Jak macie pytania to walić, od razu mówię, że poradnik jest jeszcze nie gotowy, sprawdzam zainteresowanie takowym.

Cena wynosiłaby około 100 zł za sztukę, nie jest to mało, ale metoda też jest oparta na doświadczeniu moim i graczy, którzy żyją z zakładów bukmacherskich.

W przygotowaniu może być także drugi poradnik z kolejną metodą gwarantującą praktycznie zarobek pewny w 90%, lecz jest on dla bardziej zaawansowanych graczy i dla tych co mają większy budżet.


RE: [zamówienia] Poradnik o bukmacherce - bartex89 - 09-05-2012 14:59

"w poradniku przedstawiona zostanie metoda, która ma Ci pomóc w zdobywaniu typów"

co to niby znaczy dokladnie? Jest multum stron oferujacych typy nie za kase, lecz za zysk od wygranej.
Na Betgunie np dobrze gra sie na zakres liczb "plusa" 1-20, 21-40, 41-60 i 61-80 i wszystko odbywa sie progresja. Za typ pobierane jest 10% dopiero wygranej, wiec sie nie kupuje kota w woku.
Więc czym ma się to pozyskiwanie wyróżniać, żeby było warto zakupić poradnik ?


RE: [zamówienia] Poradnik o bukmacherce - Jeppers - 09-05-2012 15:06

Nie jest to żadna strona z gotowymi typami, żadne abonamenty u pseudoekspertów ani nic z tych rzeczy, nie jest to typowanie przedziałów liczb, jest to typowanie zakładów sportowych. Jak CI powiem na czym to polega to po co mam pisać poradnik ?


RE: [zamówienia] Poradnik o bukmacherce - bartex89 - 09-05-2012 15:10

Mnie nie interesuje na czym to polega, chce wiedziec czym to sie ma wyrozniac na tle innych serwisow .
Zalety wypisz , tak żeby przekonać. Bo 100 zł łatwo wydać , a korzyści z tego nie mieć żadnej.


RE: [zamówienia] Poradnik o bukmacherce - generation7 - 09-05-2012 15:17

(09-05-2012 15:10)bartex89 napisał(a):  Mnie nie interesuje na czym to polega, chce wiedziec czym to sie ma wyrozniac na tle innych serwisow .
Zalety wypisz , tak żeby przekonać. Bo 100 zł łatwo wydać , a korzyści z tego nie mieć żadnej.

Obstawiaj tak mecze z mozliwością minimalnej straty, i tyle.

Mozesz obstawic 160zł ale zyskać 110zł a przegrać np. max 6zł tylko dlatego, że obstawiłeś wszystkie możliwości Smile

Te obstawianie to czysta matematyka.


RE: [zamówienia] Poradnik o bukmacherce - Jeppers - 09-05-2012 15:17

- wysoka skuteczność (po części zależna od tego czy jesteś ogarnięty, jak nie to nic Ci nie pomoże),
- stosunek wygranych i przegranych i tak w większości przypadków daje profit,
- wysokie kursy,
- pozyskanie nowych umiejętności analitycznych,
- bardziej sprawdza się w większych ligach, jednak jak się przyłożysz z tych mniej znanych możesz też wyciągnąć pieniądz,


a i zapomniałem dodać, że na wstępie po kupieniu poradnika czeka wydatek w wysokości około 80 PLN'ów.


RE: [zamówienia] Poradnik o bukmacherce - Jeppers - 09-05-2012 15:18

(09-05-2012 15:17)generation7 napisał(a):  
(09-05-2012 15:10)bartex89 napisał(a):  Mnie nie interesuje na czym to polega, chce wiedziec czym to sie ma wyrozniac na tle innych serwisow .
Zalety wypisz , tak żeby przekonać. Bo 100 zł łatwo wydać , a korzyści z tego nie mieć żadnej.

Obstawiaj tak mecze z mozliwością minimalnej straty, i tyle.

Mozesz obstawic 160zł ale zyskać 110zł a przegrać np. max 6zł tylko dlatego, że obstawiłeś wszystkie możliwości Smile

Te obstawianie to czysta matematyka.

nie koniecznie surebety można robić z reguły w grach gdzie wyniki, które mogą paść są dwudrogowe


[zamówienia] Poradnik o bukmacherce - Coristo - 26-06-2013 06:48

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.