Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jak zarobic na swoich filmach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: jak zarobic na swoich filmach (/Temat-jak-zarobic-na-swoich-filmach-53303)



jak zarobic na swoich filmach - djmichu - 09-05-2012 11:46

proszę napisać jakiś serwis na którym można zarabiać na swoich filmach może być YouTube ale musi być wytłumaczone krok po kroku od podstaw od założenia nowego konta


RE: jak zarobic na swoich filmach - matig20 - 09-05-2012 20:35

żeby zarabiać na yt film musi być ciekawy, dobrze wypozycjonowany , musi mieć dużo wyświetleń wtedy możesz zarabiać na reklamach , możesz też dodać pod filmem jakies linki np z adfy lub innego serwisu który skraca linki a jak ktoś w nie kliknie to dostajesz $$ , najlepszym . poradniki co i jak znajdziesz w dziale poradniki.... nie będe po koleji wypisywał co i jak bo jest to już na forum...


RE: jak zarobic na swoich filmach - djmichu - 10-05-2012 10:02

no super ale tez lepszy sposób na swojej stronie wrzucać linki do pobierania plików bo po forach to się nie da bo adf.ly blokują stronę


RE: jak zarobic na swoich filmach - generation7 - 10-05-2012 13:05

Czytałem o metacafe - 5$ za 1000 wyświetleń. Ale sam nie dostalem odpowiedzi od supportu jak chcesz to mozemy pomyśleć. Wiem jak za 5$ zrobić 10000wyświetleń:] ale chodzi o to, że szukam partnera ktory ze mną zacznie reklamować Smile


RE: jak zarobic na swoich filmach - djmichu - 10-05-2012 19:32

i co ten serwis płaci kasę za 1000 wyświetleń twojego filmu czy jak napisz do mnie na pw i my wszystko wyjaśni co i jak to bym mógł coś działać