Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Ankieta]Zmiany na forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Ankieta]Zmiany na forum (/Temat-Ankieta-Zmiany-na-forum-53273)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - ptasior - 09-05-2012 11:17

Tam w IPB SB jest lipny, a niedługo MYBB będzie wydane w nowszej wersji.


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - vanor - 09-05-2012 12:32

a moje pytanie jest takie: kiedy miałby być nowy skrypt wprowadzony ?

a co do samego wyglądu, rozumiem że te ikonki były by zmienione http://screenshooter.net/5398615/skrin-szut53 bo takie jakieś one szare są Wink


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Inten - 09-05-2012 12:34

Co jak co ale aktualny wygląd forum jest na prawdę w porządku - galeria też jest / osobne ikony dla działów... Jest wszytko w jak najlepszym porządku nie wiem czy zmiana jest potrzebna MyBB też posiada bardzo dobre rozszerzenia - co prawda nie działa "gładko" i tak płynnie, lecz mówię że to chyba na razie nie problem tym bardziej, że serwer ma być jeszcze szybszy. Jak dla mnie zmiany nie potrzebne jeżeli mam podawać dalsze argumenty dlaczego nie zmieniać to może podacie DLACZEGO TAK ZALEŻY WAM NA ZMIANIE Smile


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - DDK - 09-05-2012 12:44

(09-05-2012 12:32)vanor napisał(a):  a moje pytanie jest takie: kiedy miałby być nowy skrypt wprowadzony ?

a co do samego wyglądu, rozumiem że te ikonki były by zmienione http://screenshooter.net/5398615/skrin-szut53 bo takie jakieś one szare są Wink

Kolorowe ikonki działów pozostaną takie jak są obecnie.


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - przemoprzemek4 - 09-05-2012 13:06

Ale super z FG Smile)


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - vanor - 09-05-2012 13:23

jezeli bedzie kolorowo to ja bede zadowolony Smile


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Xanthi - 09-05-2012 13:28

Jestem na Tak Smile Z FG i tak nic pożytecznego nie ma, więc żadna strata Smile


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Scoobyx - 09-05-2012 13:40

Wydałem już FG, więc możecie zmieniać na IPB Big Grin
Jedyne czego mi szkoda to właśnie słów kluczowych Sad
Wygląd, też mi jakoś za bardzo nie leży. Ale to wasza decyzja.


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - generation7 - 09-05-2012 13:48

Ogolnie forum IP.B ma ciekawy system. Zakup licencji jest bardzo dobrym pomysłem a dodanie dodatku/skryptu jaki jest tutaj FG nie jest problemem tylko trzeba dać komuś do przepisania kto sie zna na tym.


[Obrazek: bxyydy.jpg]
Czemu na raczce widze muche? Tongue


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Lookso - 09-05-2012 14:30

Moim zdaniem pomysł zmiany silnika forum na IPB jest dobry. Jeszcze pamiętam jak "niedawno" na TeamSpeaku rozmawiałem o tym z Bananem, ale wtedy wydawało mu się to jeszcze nierealne. Cieszę się, że jednak bierzesz sobie każde wypowiedziane tutaj słowo do serca, oraz starasz się każdemu dogodzić aby był zadowolony i nadal chciał aktywnie uczestniczyć w życiu forum.

Jestem na tak. Uważam, że IPB jest ciekawym zamiennikiem lecz faktycznie trochę będziemy tęsknić za starym MyBB tak samo jak za nazwą LFE. Niestety czasy się zmieniają, trzeba iść do przodu. Nie można pozwolić na to aby zostać w tyle.
Do plusów mogę jeszcze zaliczyć proste, zintegrowanie z wbudowanym "Portalem" (blogiem) - najlepsze ciekawostki z forum mogą być łatwe i szybkie do odczytania dla potencjalnego odbiorcy. Jeżeli przejście na nowy silnik ma się odbyć bez większych problemów, to jestem gotów na zmiany Lol
Co do nowego layoutu to sam kiedyś proponowałem jakiś podobny do tego z MPC Forum. Galerie itd nareszcie będą tak samo wyglądały jak wystrój całego forum, więc spoko. Jedynie chyba transport starych galerii do IPB będzie faktycznie problematyczny ale jakoś się temu na pewno zaradzi.

Jeżeli cena inwestycji we wszystkie zmiany ma się opłacić, to czemu by nie spróbować? Smile

EDIT:// Film dla ziomków pamiętających jeszcze stare czasy ;P
Nie ma to jak sobie czasem powspominać wspólnie spędzone chwile Big Grin