Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Ankieta]Zmiany na forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Ankieta]Zmiany na forum (/Temat-Ankieta-Zmiany-na-forum-53273)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - wybitny - 08-05-2012 22:30

Pomysł jest jak najbardziej dobry.

Ale czy na nowym silniku też będzie taka stabilna i szybka wersja mobilna?
Czy będzie w ogóle?


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Dennisek78 - 08-05-2012 22:46

Oczywiście będę tęsknić za tym szybkim przepisywaniem kodu od Pani Agnieszki ;/
Jednakże myślę że Admin wymyśli nowe sposoby zarabianie FG i now sposoby wydawanie FG Big Grin

Ciesze się że forum zostaje udoskonalone, bo trzeba iść naprzód.
Mam nadzieję że zostanie forum tak "zrobione": że spodoba się każdemu albo dla wybrednych będą wchodzić na stronę - Liczy się funkcjonalność forum a nie wygląd, bo przecież żadna zmiana nie zniszczy tego jak patrzymy na dniówki Killera Big Grin - i inne mniej ważne nowości :-)


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - kompik - 09-05-2012 01:10

A myśleliście nad vBulletin ?
wg mnie ma więcej zalet niż IPB Wink
Ogólnie jest bardziej estetyczny i funkcjonalny, ale to tylko moja własna opinia.


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Admin - 09-05-2012 06:17

mógłbym wymienić setkę powodów dla których vbuletin nie, ale to chyba bezcelowe Smile


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - CrisPL - 09-05-2012 06:26

Mnie się to nie podoba ze względu, że ten skin na ip.board ma już inne forum.


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - polakos - 09-05-2012 07:12

Sto x lepiej nie zmieniać. Tylko pozycje w google stracicie. Nie zmieniajcie


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Killer - 09-05-2012 07:25

Jak się jest kaleką i nie potrafi się zrobić poprawnie przekierowania to tak to już jest, jednak obecne linki i htaccess jest na tyle przyjazny, że bez problemu stare linki będą działać pod ipb o to się nie martw.


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - teel - 09-05-2012 08:15

Fajnie to wygląda, od czasu do czasu potrzebne są pewne zmiany- jestem na tak.


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - kompik - 09-05-2012 09:33

Ok, jeśli nie vB i koniecznie IPB to może warto stworzyć własny templak, żeby nie jechać na takim samym jak inne forum ? Smile


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Killer - 09-05-2012 11:01

@up

nudzi Ci się to twórz, licencja na styl jest płatna więc nie kopiujemy niczego od kogoś na dodatek jest bardzo podobna do obecnego stylu, a tego nikt raczej zmieniać nikt nie chce, każdy styl to dodatkowe 25 dolarów. Jak zrobisz lepszą to możesz wziąć sobie tą kasę, chociaż nie sądzę by coś lepszego byłbyś w stanie zaproponować.